https://www.duolingo.com/profile/jSePz

ruština

nevíte někdo kdy bude ruština pro mluvčí češtiny ? : )

September 14, 2017

7 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2302

Nevím o tom, že by se Ruština připravovala. I kdyby, tak bude trvat minimálně dva roky, než se jí dočkáme. Zatím jediná možnost je učit se ji z Angličtiny, Španělštiny, nebo Turečtiny :-)


https://www.duolingo.com/profile/jSePz

diky za odpověď tatko_ale já si myslím že bude dřív . doufam : )


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2302

Ono to neni tak jednoduche, jak by se mohlo na prvni pohled zdat. O tom by ale mohli vypravet mistni prekladatele a moderatoři. Novy jazykovy kurz CZE-ENG vytvareli pres dva roky a to je v betaverzi. Nez se vychyta a overi beta, tak to jeste priblizne 6 mesicu bude trvat. Ostatne staci nahlednou tady https://incubator.duolingo.com/courses/cs/en/status Takze pokud by se uz ted nasel nejaky tym dobrovolniku a znalcu na Ruštinu, tak si opravdu ty 2 roky pockame.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Bohužel budu poslem špatných zpráv - aby nový kurz mohl vzniknout, tak je zapotřebí ještě jedné věci důležitější než tým dobrovolníků - DuoLingo se musí rozhodnout, že takovýto kurz chce. Až pak se začnou hledat dobrovolníci. A já se obávám, že k tomuto rozhodnutí ze strany DuoLinga nikdy nedojde. A pokud jo, tak nejdřív za 5-8 let.

Viz třeba i diskuze zde: https://www.duolingo.com/comment/19892858$comment_id=23782542


https://www.duolingo.com/profile/Daku_

Dá se dát nějak Duolingu najevo, o jaký další jazyk by byl zájem?


https://www.duolingo.com/profile/nueby

Podle mého odhadu, bude-li někdy kurz mezi dvěma slovanskými jazyky, bude to polština pro mluvčí ruštiny. Šance na ruštinu pro češtináře je zanedbatelná, kór když Duolingo nepřidalo evropský jazyk už kolik měsíců, a jeho vedení se o evropských jazycích vyjadřuje dost pohrdavě. Zde by nešlo o přidání jazyka ale jen překombinování, nicméně nezájem o Evropu se asi projeví i v těch kombinacích.

https://www.duolingo.com/comment/24629106$comment_id=24632000


https://www.duolingo.com/profile/jSePz

asi jo tak diky : )

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.