1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Do RabacaMaye3 i Użytkowników

https://www.duolingo.com/profile/agata_1000

Do RabacaMaye3 i Użytkowników

Rabeca, w tej dyskusji chciałabym rozmawiać z Tobą. Ok? Pozdrawiam Cię serdecznie, Sweet_Rabbit


Drodzy Użytkownicy mam nadzieję, że nie denerwuje was ta dyskusja. Bo Duolingo dla mnie to nie tylko nauka (jest ona oczywiście na I miejscu ;)), ale też zawieranie nowych znajomości, podyskutowanie o czymś itp. To, że usunięto pod czyimś profilem "Napisz coś do ......", bardzo utrudnia komunikowanie sie z innymi ludźmi. Więc mam nadzieję, że Szanowni Użytkownicy nie będą gniewali się o tę dyskusję. Oczywiście tu nie chcę dyskutować TYLKO z RabecaMaye3, ale z każdym użytkownikiem, który będzie miał chęć do rozmowy. Pamiętajmy! Trzeba rozmawiać, komunikować się z innymi, a nie być zamkniętym w sobie.

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam

Sweet_Rabbit

September 18, 2017

8 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/RebeccaMy

Króliczku.. a to uczymy się razem , patrze ..a tu wiadomość.Zwracaj się do mnie po imienu Rebeca. Zyczę Tobie i wszystkim użytkownikom aby ćwiczenia szły dziś sprawnie bezbłędnie.Myślę że teraz razem klikamy nasze angielski słowka.Jak możesz to napisz.

September 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/agata_1000

Hej Rebeca! Napisałam jak prosiłaś. Dzięki za to że życzysz wszystkim Użytkownikom takich dobrych rzeczy. Czy mogę wiedzieć coś więcej o Tobie? Ile masz lat? W której jesteś klasie? Pozdrawiam serdecznie Sweet_Rabbit

September 18, 2017

https://www.duolingo.com/profile/RebeccaMy

Sweet Rabbit od Rebeca.. I am sorry.. sorry że długo nie odpisywałam. Po prostu nie doczytałam tego a nawet laptop kulawo mi działał.Króliczku ja jestem tak duża że już nawet mam swojego psa.Jestem dorosła. Zatem.nie chodzę do szkoły, to już mam za sobą.Twój wizerunek króliczka bardzo....bardzo mi się spodobał. fajne zdjęcie.że nawet chciałam Ćię poznać. Nie będę rozpisywała się na forum bo..uważam że nie wypada. Niemniej jesteśmy wszyscy w jednej rodzinie duolingo i łączy nas wspólny cel nauczyć się języka angielskiego. Miło mi że do mnie się odedzwałaś. Jeśli nie jesteś na mnie zagniewana to pisz do mnie.Tym co teraz .piszą angielskie słówka, życzę radości z dobrze zaliczonego ćwiczenia.

September 23, 2017

https://www.duolingo.com/profile/agata_1000

Czemu piszesz "Jeśli nie jesteś na mnie zagniewana (...)"? Przez co mam być zagniewana? Przecież nic nie zrobiłaś... No nie! Następny błąd popełniłam! Nie dość, że pomyliłam z Twoim imieniem, to jeszcze z wiekiem... To ja Ciebie pytam: Czy nie jesteś zagniewana? Bo ja mam prawo bo zrobiłam coś niedobrego. Proszę wybacz mi.

September 24, 2017

https://www.duolingo.com/profile/RebeccaMy

Hello.. How are you?Jak idzie angielski? pozdrawiam

October 1, 2017

https://www.duolingo.com/profile/agata_1000

Hejo! U mnie wszystko dobrze ;)

October 11, 2017

https://www.duolingo.com/profile/eLangLover

Hello , I wish you the 25th level and I wish it all duolingo users from all over the world ! We've got a 1 aim, this aim is : speak fluent in language , whose we want to speak. Have a nice time!

October 11, 2017

https://www.duolingo.com/profile/doge-pieselU1000

tak masz rację

November 19, 2017
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.