1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Do RabacaMaye3 i Użytkowników

https://www.duolingo.com/profile/agata_1000

Do RabacaMaye3 i Użytkowników

Rabeca, w tej dyskusji chciałabym rozmawiać z Tobą. Ok? Pozdrawiam Cię serdecznie, Sweet_Rabbit


Drodzy Użytkownicy mam nadzieję, że nie denerwuje was ta dyskusja. Bo Duolingo dla mnie to nie tylko nauka (jest ona oczywiście na I miejscu ;)), ale też zawieranie nowych znajomości, podyskutowanie o czymś itp. To, że usunięto pod czyimś profilem "Napisz coś do ......", bardzo utrudnia komunikowanie sie z innymi ludźmi. Więc mam nadzieję, że Szanowni Użytkownicy nie będą gniewali się o tę dyskusję. Oczywiście tu nie chcę dyskutować TYLKO z RabecaMaye3, ale z każdym użytkownikiem, który będzie miał chęć do rozmowy. Pamiętajmy! Trzeba rozmawiać, komunikować się z innymi, a nie być zamkniętym w sobie.

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam

Sweet_Rabbit

September 18, 2017

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/DankaRebeccaMy

Króliczku.. a to uczymy się razem , patrze ..a tu wiadomość.Zwracaj się do mnie po imienu Rebeca. Zyczę Tobie i wszystkim użytkownikom aby ćwiczenia szły dziś sprawnie bezbłędnie.Myślę że teraz razem klikamy nasze angielski słowka.Jak możesz to napisz.


https://www.duolingo.com/profile/eLangLover

Hello , I wish you the 25th level and I wish it all duolingo users from all over the world ! We've got a 1 aim, this aim is : speak fluent in language , whose we want to speak. Have a nice time!

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.