1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. zdravím.chtěl bych zeptat pro…

https://www.duolingo.com/profile/milavosyka

zdravím.chtěl bych zeptat proč se mi ztratila 100 denní řada a místo ní je 1. děkuji

September 27, 2017

8 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1912

Za normálních okolností by se takto systém neměl chovat. Popište prosím trochu situaci, jak jste předchozí den procvičoval? Procvičování na PC, nebo na přenosném zařízení (tablet, mobil)? Kolik XP jste včera udělal? Kolikrát za den jste procvičoval a v jakém časovém rozmezí?


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 403

Vidím u vás obvykle několik cvičení denně, 25.9. jedno a 26.9. žádné. Tím se řada přerušila.


https://www.duolingo.com/profile/milavosyka

obvykle dělám min. dvě cvičení denně. 26.9. jsem nemohl, tak jsem denní řadu zmrazil. 27.9. jsem udělal jedno cvičení pak mi naskočilo oznámení o sázce. Tak jsem to odklikl a napsalo mi to ,,prohrál jste sázku'' a naskočila mi 1 u denní řady.to je vše.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 403

Zmražení řady jste dělal z počítače nebo z aplikace?


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 403

A zmražení jste objednával už 25.9. ve svůj obvyklý čas? Na https://status.duolingo.com/ vidím výpadky 25.9. právě mezi 18:30 a 20:00, takže by mohlo jít o chybu serveru.

Sám jsem už o jednu 100+ denní a jednu 200+ denní řadu přišel, takže vím, jak to zamrzí. Je tu určitá šance. Čeští dobrovolníci s tím nedokážou nic udělat, ale zaměstnanci Duolinga v Pittsburghu už v minulosti po chybě serveru řady obnovovali.

Můžete založit diskuzi v Troubleshooting Discussions ( https://www.duolingo.com/topic/647 ) a v ní anglicky popsat výše uvedené (100 day streak lost, when, server incident). I kdybyste nedostal řadu zpět, pořád povedete jednání v angličtině o skutečném problému a to je taky zkušenost k nezaplacení. Držím palce.


https://www.duolingo.com/profile/milavosyka

díky za pomoc. je pravda pokud si vzpomínám že ten den duolingo zrovna nějak kolabovalo. je to škoda ale jedu znovu od začátku.dík


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1912

Ztraceni vysoke denni rady opravdu zamrzi. Doporucuji si zakoupit zmrazeni řady co nejdrive a pojistit se tak dopředu proti nahlemu vypadku. Nebojte, nebudete ji muset platit kazdy den, ale vydrzi Vam az do dne, kdy by jste den vynechal, nebo by selhal system jako nyni.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.