1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Díky všem tvůrcům

https://www.duolingo.com/profile/Tom_V.

Díky všem tvůrcům

  • 1246

Po 8 měsících jsem dokončil kurz a velmi mi pomohl - samozřejmě sám o sobě nestačí (anglicky čtu, poslouchám a konverzuji, kde můžu) - ale je to nejlepší pomocník na každodenní opakování pro pokročilé začátečníky.

A během těch měsíců jsem si uvědomil, kolik práce a ČASU (NEPLACENÉHO) to muselo zabrat. A moc díků v diskusích není (mnohem častěji nespokojené reakce "jaktože moje věta není uznána" nebo "snad se neučíme česky, aby mi to kontrolovalo hrubky" :-)).

Proto DĚKUJI VŠEM, kteří se podíleli na tvorbě kurzu, jeho úpravách a kteří trpělivě, opakovaně a často s humorem vysvětlovali v diskusích gramatiku od základů až k detailům.

Díky. Tomáš

PS: Chtěl jsem jmenovat, ale já bych určitě někoho zapomněl. Dotyční se určitě najdou.

October 12, 2017

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/jitka585360

Připojuji se k díkům všem obětavým tvůrcům. Kurs mi velmi pomáhá,už se učím s pomocí Duolinga téměř rok a ještě mě to nepřestalo bavit. Samozřejmě je potřeba dělat angličtinu i jinak, ale Duolingo je obrovský pomocník.

Děkuji! Jitka


https://www.duolingo.com/profile/Cyro691

Připojuji se - Tom to řekl přesně - tak to vidím i já a moc děkuji tvůrcům za jejich čas... A navíc - pro mně, jakožto pro Slováka to byl zároveň i dobrý opakovací kurz češtiny :-)


https://www.duolingo.com/profile/janicka88

Také já se připojuji k díkům všem tvůrcům kurzu...Angličtinu se učím s malým úspěchem již hodně let, ale teprve Duolingo, které mi doporučila dcera, mě konečně nakoplo a učím se pravidelně každý den...a navíc mě to hodně baví.. ..uvidím do budoucna, snad se pohnu ve znalostech dál ...:-)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.