https://www.duolingo.com/Anklefoot

Someone Polish help me please!!!

Could someone who speaks Polish type out the lyrics to this song? https://www.youtube.com/watch?v=AZg21PFEarA

October 12, 2017

2 Comments


https://www.duolingo.com/mihxal

You can find lyrics in the comments. I just copied it:

Każdego lata na Famie (FAMA=Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej, który odbywa się w Świnoujściu) bawimy się Sebastian, ja i Kamil Na Świnoujskiej plaży w nocy i w dnie Z ekipą na fali Córki żeglarzy na plaży opalają się wśród szumu mew. Artystów moc na promenadzie, a w centrali jazz, w centrali jazz.

Słońce, plaża, morze wszędzie Głos gorących foczek. Ja cię kręcę! (It is an exclamation, something like "Wow!") Chcę więcej Famy, wschodów i zachodów. Świnoujścia piaski są życia osłodą. Na waleta (slang, not very common, means "without paying, buying ticket") wbijam na oflag. Chłopaków nie widziałem od roku, sprawa znowu w toku. Lecę, kucam, kręcę Ręcę każdego tworzą co mogą To jest właśnie Fama Poczuj to sobą

Jak jest impreza, nie musisz mówić dwa razy. Oh! Drinki, dziewczynki, tańce do rana na plaży To koniec lata, ale nie koniec zabawy, bo nie jesteśmy z tych co raczej przestają się bawić Bierz koleżanki, wpadaj do nas, tego chcesz i nie mów, że nie. Nie mów, że nie. Nie mów nie. Przestań powtarzać, że jesteś tutaj z kimś, bo dziś chcę to z tobą robić przy numerach clock machine.

The rest:

Będzie fajnie, będzie fajnie... Tak, miałem wejść po solo, więc niechaj wchodzę i ja, Han Solo tutaj wjeżdża na te bity, takie rozciągnięte jakby były nadawane z satelity i nie [unintelligible] tutaj w tym rola, żebym cię zrolował [?] i nie powiedział: "Ho, ho, ho, będzie fajnie i zostawmy na boku te dyrdymały, bo zaraz Mikołaj tu przyjdzie, chociaż nie napadało ani kilograma śniegu, więc jak byłem w biegu z Wrocławia do Krakowa przyjechałem tu naprędce i wam przyniosłem te ryby w podzięce." Lecę dalej, chyba mi jakiś SMS przyszedł. Nie wiem. O, już wyszedł. Trochę się rozproszyłem tym zaistniałym faktem, ale, kurwa, zaraz... Idźmy dalej.... Ale może by to... (some voices). Nieważne co wszyscy koledzy myślą o tym, że to jest słabe. Idźmy dalej. I co. Idźmy dalej... Idźmy dalej... (repeated several times). Nieważne co dziewczyna twoja o tym myśli, kiedy wyjeżdżasz na weekend zamiast z chłopakami w koncert. Nieważne... Idźmy dalej... (again repeated).

It seems that this part is just improvised and he is singing what comes to his mind. It doesn't necessarily make much sense ;)

October 12, 2017

https://www.duolingo.com/KVRMx

Thank you for putting in some of your time and effort to reply / fulfill this request mihxal.

October 13, 2017
Learn Polish in just 5 minutes a day. For free.