1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Aplikace zamrzá

https://www.duolingo.com/profile/Mirek607921

Aplikace zamrzá

V poslední době mi aplikace velmi často zamrzá při procvičování na čas. Písmo zešedne a některé části zrůžoví. Když se do pole pro odpověď znovu kliknu, nechá mě to dopsat, ale i když to napíšu správně, nemohu to odeslat, protože ikona "zkontrolovat" zešedne a není funkční. Mezitím uplyne čas na odpověď a zkoušení skončí. Co s tím?

October 20, 2017

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2228

Myslel jsem, že snad nikdo procvicovani na cas v aplikaci nedela. Pro me je to dosti obtizne, protože neumím na telefonu tak rychle psat, navic je to nekomfortni. Pricin zamrzani muze byt spousta. Zalezi na jakem hardware mate aplikaci, jestli jste neinstaloval nejake aktualizace systemu, nebo neinstaloval nove app, ktere by na to mohli mit vliv, kvalita pripojeni, atd.


https://www.duolingo.com/profile/Mirek607921

Zřejmě jsem se nevyjádřil přesně. Jde samozřejmě o procvičování na PC. Učím se s DUOLINGEM již od začátku letošního roku a předtím ty problémy nebyly.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2228

Kdyz procvicujete bez mereni casu, tak vam to nezamrza? Mate moznost vyzkouset Duolingo na jinem pc ve stejne siti a ve stejny cas procvicovani? Pricin muze byt velka spousta a vzhledem k tomu, ze takovyto problem tady nikdo nehlasil (alespon myslim), tak z nejvetsi pravdepodobnosti bude problem na vasi strane. Zkuste se z Duolinga odhlasit a znovu prihlasit, popripade restartovat prohlizec, nebo pc.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.