1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Cvičení v prohlížeči Google C…

https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Cvičení v prohlížeči Google Chrome

Dobrý den, po aktualizaci Lišáka (Firefox) mi tento prohlížeč stále padá, mnohdy se ani nenastartuje a nemohu pak z důvodu tohoto probrat cvičení zde, či dokončit denní řadu. Zkoušela jsem přes Google Chrome, jenže tam mi nefunguje mikrofon, takže lekce "Napište, co slyšíte" neslyším a lekce se neuzavře, dokud nedostane správnou odpověď. Je to takový začarovaný kruh, kvůli nefunkčnosti prohlížeče nemohu dokončit řadu, či musím několikrát denně zkoušet otevírat Firefox.

Ráda bych se zeptala, zda je možné nějakým způsobem "rozmluvit" mikrofon na Google Chrome, či zrušit cvičení s poslechem.

Budu moc vděčna za odpověď.

October 30, 2017

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Adamemnon

Dobrý den, v Google Chrome musíte nejprve povolit Duolingu užívat mikrofon. Uděláte to kliknutím na obrázek zeleného zámku, který se zobrazuje vedle adresního řádku (https://....)

Pokud chcete zrušit audio v lekcích jděte do nastavení vašeho profilu (najeďte myší na vaše jméno, zvolte nastavení - settings a vypněte položky, které nechcete/nemůžete používat.


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Díky moc za odpověď, mikrofon povolený mám, ale jdou mi jen zvuky cinknutí mezi cvičeními a fanfára při dokončené lekci. Ale věty slyšet nejsou. Naštěstí se mi u těchto lekcí zjevuje (a je mi záhadou, jak se zjevilo, neb jsem nic neudělala???) okénko "Teď nemohu mluvit (poslouchat)", takže mne systém již pustí dále a mohu lekci uzavřít.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.