1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Drobný Dotaz

https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Drobný Dotaz

Čaute,

funguje vám někomu upozornění na odpověď na jeho zprávy? Mě už cca. měsíc nedošlo jediné hlášení, že by někdo v diskuzích odepsal na můj příspěvek. V nastavení nic takového nemůžu najít. A vzhledem k tomu, že mám v diskuzích tisíce příspěvků, tak to rozhodně není tím, že by se nikdo k žádnému z nich už měsíc nevyjádřil. Většinou chodily 1 až 3 denně...

November 12, 2017

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2226

Ahoj, upozorneni na zprávy (zvonecek) mi také delší dobu nefunguje. Chodi tam jen zprávy o Lingotech a lide, kteří si mě pridali do pratel. Na email mi vsak upozorneni o novych prispevcich v diskuzích chodi. Zda se mi ale, ze je toho nejak méně.

Jo a taky se mi zda, ze v minulosti pokud jsem odpověděl nekomu v diskusi, tak se mi diskuse automaticky označila "Following discussion" (u českého prostředí česky). Te'd musím označit sledovani diskuse ručně.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Děkuji.

Takže další z nepochopitelných změn. Na opravování bugu už to trvá podezřele dlouho. Ach jo...


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Zvoneček o reakcích mlčí přes dva týdny a poslední mail, který začíná "XXX commented on a discussion you are watching" přišel 4.11.

Taky vázne synchronizace mezi zvonečkovými notifikacemi v diskuzích a na všech ostatních stránkách (kurz, profil, nastavení). Často jsou to dva různé seznamy různě starých notifikací.

Takže jsme teď všichni za nekomunikativní nezdvořáky. Ještě že tohle není linka důvěry.


https://www.duolingo.com/profile/Jirka_A

e-maily fungují, zvoneček ale mlčí.


https://www.duolingo.com/profile/timinimi

cool ale pro info dal jsem ti lingot


https://www.duolingo.com/profile/pandulicka

Mě zvoneček taky už neupozorňuje a dokonce ani na mail vůbec nic nechodí. Jediné, co mi chodí na mail, je zpětná vazba, že můj překlad byl přijat, a že bych si měla prodloužit řadu. Jinak nic.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.