1. Fórum
  2. >
  3. Téma: English
  4. >
  5. Nova moznost, jak se zlepsit …

https://www.duolingo.com/profile/pavlikce1

Nova moznost, jak se zlepsit v anglictine

Uz si nekdo z tech pokrocilejsich zkusil novou beta verzi kurzu cestiny pro anglicky mluvici studenty? Ja ano. Vyzaduje se tam hodne prekladu z cestiny do anglictiny a nektere vety jsou docela zabavne. Nez jsem se dostala na konec stromu dovednosti, nejen ze jsem se pobavila, ale vychytalo mi to stare chyby v anglictine, o kterych jsem ani netusila, ze je delam. Taky jsem obcas (hlavne u konce stromu) nasla prilezitost kliknout, ze mi ta ma cestina mela byt uznana. Diky Duolingo – musela to byt spousta prace. Doufam, ze jsem tim obcasnym kliknutim nepridala dalsi!

November 14, 2017

5 komentářů

Řazení od nejlepšího příspěvku

https://www.duolingo.com/profile/nueby

Spousta práce to byla, ale Duolingo se moc nezapotilo...Za hlášení rozhodně díky, kolegové to postupně přidávají. Ke konci stromu (od rozkazů dál) překladů chybí hodně prostě proto, že jsem na to byl víceméně sám, a bylo to rozhodnutí mezi dalším zdržením nebo sníženou úplností. Taky se tou dobou už gramatika rozrostla i nad úroveň několika vyspělejších kurzů, takže to těch překladů i bude chtít víc než předcházející dovednosti.

A hlavně moc děkuju za poznámku o zábavnosti, tou jsem sám sebe motivoval, když už mi scházela chuť.

November 14, 2017

https://www.duolingo.com/profile/PUpyZ

K zábavnosti se přidám, potěšilo mě, že to dělal někdo se smyslem pro humor. Nejednou jsem se musel usmát a to jsem sotva v půlce. Díky.

November 14, 2017

https://www.duolingo.com/profile/pavlikce1

Keep going; it will get even better!

November 14, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Zdenek007

Čekal jsem, že tento kurz bude jen rutinní zopakování znalostí z opačného kurzu, ale překvapil mne velký rozdíl v použité slovní zásobě. S mnoha slovíčky jsem se setkal poprvé a rozšířil jsem si tak znalosti.

Popravdě ale nezávidím cizincům, kteří budou tento kurz dělat. Třeba pouhé doplnění chybějícího slova do věty, pokud je v nabídce toto slovo v různých pádech, nebude pro ně jednoduché...

November 17, 2017

https://www.duolingo.com/profile/JessicaYoung3

it is very cool when you do the reverse and find things. I imagine when i do the reverse czech it will be cool for me to find some new grammar things i hadnt noticed.

November 14, 2017
Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.