1. Forum
  2. >
  3. Temat: English
  4. >
  5. Jak można sprawdzać pracę adm…

https://www.duolingo.com/profile/SomeOneSpecial

Jak można sprawdzać pracę adminów?

Czy jest możliwość sprawdzania co zostało poprawione przez adminów lub jakie postępy ma kurs przez zwykłego użytkownika? Już kilkukrotnie zgłaszałem te same błędy i mimo upływu około dwóch tygodni nadal występują na przykład: https://www.duolingo.com/comment/1876367 lub https://www.duolingo.com/comment/1953603

April 7, 2014

8 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/endios

Przepraszamy, że nie macie odczucia, że pracujemy ;)

Przypominam, że zgłaszanie nowych tłumaczeń w dyskusji nie zmieni nic poza wzniecaniem niepokojów społecznych ;) Przypominam też link do naszego FAQ.

Ponadto, nauka na Duolingo nie jest wyznacznikiem aktywności w Inkubatorze.

I zapewniam, że pracujemy codziennie, włączając niedziele i święta:) To prawda, że nowy kurs jest czasochłonnym i skomplikowany przedsięwzięciem, ale nie zapominamy o naszym pierworodnym dziecięciu :)


https://www.duolingo.com/profile/SomeOneSpecial

W porządku :) to nie zarzut rozumiem, że to czasochłonne zajęcie nikt nie oskarża was o kompletny brak pracy, tylko brak widoczności efektów - to tylko i wyłącznie przez zgłaszanie kilkukrotne tych samych błędów od dłuższego czasu, na dodatek błędów na tyle rażących, że aż dziw, że mogły się znaleźć w kursie.

Więc proszę nie bierz tego osobiście jako atak, lecz jako uprzejme zapytanie dlaczego tak się dzieje i co jeszcze możemy zrobić by te najbardziej rażące błędy i utrudniające zabawę/naukę w duolingo zniknęły w pierwszej kolejności.


https://www.duolingo.com/profile/agoosh

Myślę że być może problem tkwi w fakcie, że jest tylko trzech moderatorów i wszyscy są teraz zaangażowani w tworzenie odwrotnego kursu w Inkubatorze (polski dla mówiących po angielsku). Jeśli brakuje im czasu i nie dają sobie rady (tworzenie nowego kursu od podstaw to nie przelewki i wiążę się z gigantyczną ilością czasu i pracy) może rozwiązaniem byłoby dodanie nowych moderatorów to obecnego kursu albo zaproszenie nowych osób do tworzenia kursu j.polskiego :)


https://www.duolingo.com/profile/mirriel

A czy raportujesz błędy za pomocą przycisku "Zgłoś błąd"?

Zgłaszanie błędów w komentarzach nie wystarcza, bo moderatorzy nie przeglądają wszystkich dyskusji, a te zaraportowane wyświetlają im się w systemie.

Po uznaniu alternatywnego tłumaczenia zgłoszonego w raporcie przychodzi też email do użytkownika, który zgłaszał taki błąd.


https://www.duolingo.com/profile/Flind

Również uważam, że w kwestii poprawiania błędów ostatnio nic się nie dzieje.Wystarczy spojrzeć na ten problem zgłaszany na wiele sposobów. https://www.duolingo.com/comment/2183527 Dwóch głównych twórców kursu od dawana nie wchodzi na stronę, więc jak mogą akceptować zgłoszenia? Podobny wątek jest tu https://www.duolingo.com/comment/1812879


https://www.duolingo.com/profile/SomeOneSpecial

tak - raportuję cały czas nawet kilkukrotnie ten sam błąd - tymczasowo z moich raportów dostałem tylko jedną odpowiedź o przyjęciu. Czy odrzucone tłumaczenia też są raportowane na email?


https://www.duolingo.com/profile/pankrzysio

Odrzucone tłumaczenia nie są raportowane na maila. A mogłyby.


https://www.duolingo.com/profile/ryo87

To jest bardzo, bardzo dobry pomysł! Użytkownicy nie czuli by się ignorowali. Chociaż taki mail mógłby nie zawierać loginu admina, tak, żeby się z nimi nie sprzeczać.

Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.