1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Proč není víc jazyků pro Češt…

https://www.duolingo.com/profile/hrochb

Proč není víc jazyků pro Češtinu.

Jediný jazyk pro Češtinu, je Angličtina. Proč jich není víc.

December 21, 2017

11 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Lucka152714

alespoň TŘI JAZYKY PRO ČESKÝ JAZYK

předem moc dekuji


https://www.duolingo.com/profile/MichaelHla3

No na to jak ten program běží dlouho, taky bych ocenil alespoň jeden jazyk navíc. Nejsem si jistý jestli se budu schopen učit další jazyk z angličtiny... :-/


https://www.duolingo.com/profile/LiskaDvacetdva

Jo a pak jsem ještě narazila na toto: https://incubator.duolingo.com/apply Zdá se, že pokud má někdo schopnosti a znalosti dostatečné na to, aby kurz tvořil (a po přečtení pár dalších vláken zde také potřebuje trpělivost, pevné nervy a nenechat se odradit), tak do toho. Jestli někoho takového znáte... Možná jednou, až budu dost dobře umět některý jiný jazyk, než Angličtinu, tak se do toho pustím. Ale bohužel, Německy ani Portugalsky na bilingvní úrovni neumím :(


https://www.duolingo.com/profile/widle

Protože možných jazykových kombinací je strašně moc. Některé jazyky nejsou na Duolingu ještě vůbec – ani se neučí, ani se nic neučí z nich. Všechny kurzy připravují dobrovolníci a vždycky se pracuje jen na určitém množství, takže z našeho pohledu to přibývá pomalu.


https://www.duolingo.com/profile/Maxim210682

Ale němčina jako druhý z hlavních jazyků učené na středních školách by tam přibýt mohl. Je podle mého názoru důležitý. Na rozdíl od méně známých jazyků z hodně vzdálených zemí. Já osobně na střední škole studuji právě němčinu a proto nemůžu učení na duolingu použít, využít, jako přípravu či pomoc pro maturitní zkoušku, ale pouze jako hru, kterou se naučím něco nového.


https://www.duolingo.com/profile/hrochb

Děkuji ti žes mi poradila. :)


https://www.duolingo.com/profile/lukaspechacek

Jak to vypadá s ruštinou z češtiny? Bude v dohledné době k dispozici? Díky.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Zkuste čas od času nahlídnout sem: https://incubator.duolingo.com/ Ve "fázi 1" jsou zařazené kurzy, které se právě připravují. (Nic z češtiny tam momentálně není.) A dokud to tam není, tak to nebude vědět ani nikdo tady v diskusi.


https://www.duolingo.com/profile/hrochb

Všem chci moc poděkova že jste mi pomohli.


Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.