1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. E-posta Adresinizi Onaylamayı…

https://www.duolingo.com/profile/a.suleymanozcan

E-posta Adresinizi Onaylamayı Unutmayın!

Herkese selam,

Duolingo'nun forumunu güvenli ve üretken bir öğrenme ortamı olarak tutmayı amaçlıyoruz. Forumu daha üretken, etkili ve güvenli hale getirmenin en temel yolu kirli işlerini yapmak için sahte veya yetkisiz e-posta adresleri kullanan dolandırıcılar ve trolleri forumdan uzak tutmaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, forumumuza sosyal olarak katılabilmek için yakında kullanıcıların e-posta adreslerini doğrulamalarını isteyeceğiz. Buna tartışma açma, yorum yapma, oy verme ve arkadaş ekleme de dahildir. E-postanızı doğrulamak, burada bulunan hesap ayarlarınızda tamamlanabilen hızlı bir işlemdir ve bu değişikliğiniz yürürlüğe girene kadar forumun üst kısmında bir başlık olarak görüntülenir.

Öğrenme içeriğini herkes için erişilebilir tutmak kritik önem taşır, bu nedenle her kullanıcı doğrulanmış bir e-posta olmadan Duolingo'yu kullanmaya ve tüm forum içeriğine göz atmaya devam edecektir.

Her değişiklikte olduğu gibi topluluğun etkisini izleyeceğiz ve geri bildiriminizi dinleyeceğiz. Amacımız, görevli olanlardan tek günlük gelen öğrencilere kadar, spam mesajlardaki azalmadan, güvenlik ve içerik kalitesinde bu iyileştirmeden faydalanmalarını sağlamaktır. Bu gelişmeyi görmezsek, bu değişikliği geriye döndürürüz.

Duolingo ile öğreniminiz için teşekkürler!

Orijinal diliyle duyuruya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

January 16, 2018

0 Yorum

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.