https://www.duolingo.com/profile/br0d4

Prosimy o potwierdzenie swoich adresów e-mailowych

  • 1496

Zapewne każdy z Was zauważył wiadomość która pojawiła się na górze ekranu Duolingo: "Za XX dni, konta bez zweryfikowanego adresu e-mailowego nie będą mogły uczestniczyć w komunikacji społecznej w Duolingo. Kliknij, aby zweryfikować swój adres teraz."

16 stycznia 2018 na głównym Forum Duolingo zamieszczono wiadomość Please Verify Your Email Address która tłumaczy o co chodzi. Poniżej zamieszczam dość swobodne tłumaczenie tej wiadomości - dla osób które j. angielski znają jeszcze za słabo by samemu ją zrozumieć.

==============================================

Cześć wszystkim

Staramy się utrzymać Forum Duolingo miejscem przyjaznym i efektywnym w nauce. A czy wiecie co nie jest ani przyjazne, ani efektywne? Spamerzy i trolle, którzy do swojej brudnej roboty wykorzystują fałszywe lub bezprawnie używane adresy e-mailowe.

Wiedząc o tym, niedługo będziemy wymagać, aby wszyscy użytkownicy zweryfikowali swoje adresy e-mailowe zanim będą mogli w pełni korzystać z komunikacji na naszym Forum. Dopiero po zweryfikowaniu adresu e-mailowego będzie można umieszczać wiadomości na Forum i je komentować, głosować oraz dodawać znajomych. Adres e-mailowy można szybko zweryfikować na stronie ustawień konta tutaj i będziemy Cię do tego ponaglać bannerem na górze strony tak długo, aż to zrobisz.

Click here to verify yours now

Zapewnienie dostępu do nauczanych treści dla każdego jest najważniejsze dla naszej misji, więc każdy zachowa dostęp do lekcji oraz możliwość przeglądania Forum (bez pisania), nawet bez zweryfikowanego adresu e-mailowego.

Tak jak przy każdej zmianie, również tym razem będziemy monitorować jak wpływa ona na użytkowników Duolingo i będziemy słuchać Waszych głosów w tej sprawie. Naszym celem jest, by wszyscy użytkownicy - począwszy od Moderatorów Globalnych aż po jednodniowych uczniów - odnieśli korzyść z redukcji spamu oraz podwyższenia bezpieczeństwa i jakości treści. Jeśli jednak nie stwierdzimy pozytywnych efektów, wycofamy się z tej zmiany.

AKTUALIZACJA czwartek, 18 stycznia 2018: zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre czytniki poczty lub preferencje użytkowników wpływają na sposób wyświetlania e-maili, co powoduje że przycisk do potwierdzenia adresu celem jego weryfikacji nie jest prawidłowo wyświetlany niektórym z Was. Dzieje się tak w szczególności w wypadku adresów e-mailowych "jednorazowego użytku", oferowanych przez niektóre serwisy internetowe (których nie rekomendujemy ani nie gwarantujemy iż przy korzystaniu z nich e-mail będzie działał poprawnie), jednak zdarza się to również niektórym użytkownikom programu Outlook.

Jeśli nie widzisz przycisku w otrzymanym liście weryfikacyjnym, możesz spróbować:
1). Wyłączyć obsługę HTML i zobaczyć tylko wersję tekstową wiadomości;
2). Wypróbować inny program pocztowy;
3). Jeśli używasz Outlooka przy ustawieniach które sprawiają, że wiadomość jest wyświetlana nieprawidłowo - spróbuj skorzystać z poczty oferowanej przez Twojego dostawcę usług internetowych, lub postaraj się odczytać e-mail w inny sposób;
4). Poczekaj aż ten problem zostanie naprawiony; pracujemy nad poprawką i zaktualizujemy niniejszą wiadomość jak tylko zostanie ona wypuszczona, abyś mógł sprawdzić czy już działa.
Pamiętaj, że dostęp do niektórych funkcji zostanie zablokowany dopiero w miesiąc po opublikowaniu niniejszego ogłoszenia, więc jesteśmy wdzięczni za cierpliwość. Dziękujemy za poinformowanie o tym problemie!

Jeśli potrzebujesz wskazówek ogólnych na temat weryfikacji adresu, możesz je znaleźć w artykule na tej stronie. Błędy można raportować korzystając z tych instrukcji

January 20, 2018

4 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/hopsiupa

powinnienem za taki wysiłek przynajmniej, PRZYNAJMNIEJ otrzymać 100 lingotów

January 24, 2018

https://www.duolingo.com/profile/mruczarska1

dobry pomysł!

May 26, 2018

https://www.duolingo.com/profile/Kamil828089

A jeśli ktoś potwierdzi email po tych 25 dniach ... Czy będzie znowu można pisać na Forum ???

January 21, 2018

https://www.duolingo.com/profile/br0d4
Mod
  • 1496

Z powyższej informacji wynika, że tak.

January 21, 2018
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.