1. Forum
  2. >
  3. Konu: Russian
  4. >
  5. Rusça kurs ,telefonda uygulam…

https://www.duolingo.com/profile/UmitAydin4

Rusça kurs ,telefonda uygulaması olarak ne zaman başlıyor ?

Rusça kurs ,telefonda uygulaması olarak ne zaman başlıyor ?

February 11, 2018

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/meteulku_

Kurs önce hatalarını giderecek, kurs görevlileri raporlar doğrultusunda hataları giderdikten sonra, 100 kullanıcı başına kaç rapor düşüyor ona bakılacak. 2 hafta boyunca 3.0 değerinin altında kalabilirse kurs betadan çıkacak. Genel olarak kurslar 2-3 ay betada kalır. Ama bütün Duolingo kursları arasında betayı en hızlı geçen kurs sanırım Türkler için İngilizce kursu oldu 45 günle, yine de hatırlamıyorum yanlış bilgi vermeyeyim bu konuda :)


https://www.duolingo.com/profile/leyfear

Bunun sebebi ise, kimse rapor etmiyor :) Sorun mu var geç gitsin, sanırım bizim halkımız bu konuda çok anlayışlı, şimdi kim uğraşacak raporla falan :) İlla ki birisi rapor eder banane :P

Tekrardan emek harcayan her kesin emeğine sağlık. ;)


https://www.duolingo.com/profile/meteulku_

Yok, öyle değil de dilde profesyonel olunmadığı için raporlar sadece çok yanlış olabiliyor. Tek sorun bu. Yani elma için яблоко yerine молоко'yu öneriyor mesela ama bilmediği için, bu da rapor sayısını çoğaltır. Bundan da kaçınılmalı ki rapor sayısı genel olarak düşük seviyede kalsın. Ama evet, çoğu zaman İngilizce kursunda çok aşırı saçma raporlar karşılaşıyordum şahsen. Sırf bu yüzden biz görevliler İngilizce ağacında vs. raporlara bakmayı durdurmuştuk artık bir anlamı yok diye.

Ortalama 2-3 ayda sanırım betadan çıkar kurs, belki uzarsa azıcık daha uzar. Ama sorun değil -denizTARIK-'ın da dediği gibi mobil cihazlardan tarayıcı ile girerek Rusça çalışılabilir.


https://www.duolingo.com/profile/Aasifoglu

Ben Rapor ediyorum

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak Rusça öğren. Ücretsiz.