1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Špatně se označují splněné le…

https://www.duolingo.com/profile/pl4toon

Špatně se označují splněné lekce

Dobrý den. Už po několikáté se mi stalo, že systém Duolinga samovolně označil konrétní splněné lekce jako nesplněné a v průběhu dne odčítá i body za tyto lekce. Naposled se mi to stalo dnes ráno, kdy jsem splnil všech deset lekcí v Abstraktnostech (angličtina). Když jsem později apku v mobilu pustil znovu, měl jsem už ale "splněné" jen tři lekce z deseti. A není to poprvé, všiml jsem si toho asi 6x nebo 7x, už přesně nevím. A špatně se vám přičítají lingoty jako prémie za dny v řadě, třeba nedávno jsem přesáhl 200 dní, ale nepřičetl se mi za to ani jeden lingot (pokud se nepletu mělo se přičíst 20 lingotů). Nijak zvlášť mi vypsané závady nevadí, klidně lekce splním znovu a lingotů mám víc než potřebuji, jen by mě mrzelo, kdyby se mi kvůli chybě v systému přerušila denní řada. Už jednou mě zachránilo pojištění jednoho dne v řadě v "Obchodě", kdy se mi samovolně zrušily splněné lekce a tak to systém vyhodnotil jako vynechaný den.

March 17, 2018

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/svrsheque

je široce známo, že aplikace stojí za málo, a že seriózní student raději používá webovou verzi. aplikace je zcela na vlastní nebezpečí. nemůžete říct, že vás nikdo nevaroval.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2223

Také raději doporučuji webové rozhraní a aplikaci si nechat jako nouzovku. Pokud nemáte PC a jste nucen dělat Duolingo na přenosném zařízení, zkuste to tam ve webovém rozhraní.


https://www.duolingo.com/profile/pl4toon

Zkusím tedy plnit lekce přes webovky. Díky. Jen doufám, že datový přenos nebude tak extrémní, jako u této diskuze.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.