1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Problém s mobilní aplikací?

https://www.duolingo.com/profile/olijirak

Problém s mobilní aplikací?

Dobrý den, v pátek 30.3. jsem cca ve 22 h dokončila denní lekci a zároveň dokončila lekci " vlastnosti". Na mobilu mi přibyly 2 lingoty a 125 denní řada. Když jsem se přihlásila znovu po půlnoci ( cca v 0:15 h) , připsané nebyly žádné lingoty, žádná dokončená denní řada a ještě mám místo 125 denní řady 0. ?? Dokončila jsem tedy znovu dnešní denní řadu a teď na to koukám, že mi opět nebyla započítána dnešní lekce ( opět denní řada 0 ). Je nějaký problém s mobilní aplikací???

March 31, 2018

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1922

Obcas dochazi k spatne synchronizaci aplikace se servery Duolinga. Stava se to pri spatnem signalu mobilniho zarizeni. Aplikace dovede po urcitou dobu fungovat offline a kdyz se pripoji k internetu synchronizuje data. Aplikaci jste zrejme ukoncil drive nez doslo k synchronizaci. Doporucuji pracovat z weboveho rozhrani at uz na PC, nebo na mobilnim zarizeni. Pokud nechcete ztratit denni radu, doporucuji zakoupit za 10 lingotu Zmrazeni rady.


https://www.duolingo.com/profile/pl4toon

Ano také jsem měl tento problém. Aplikaci jsem proto radši přestal používat a studuji pres webovky. Jen si dovolím malý návrh pro vývojáře: myslím že by zmateného uživatele aplikace uklidnilo, kdyby měl možnost vidět někde v okně aplikace čas poslední synchronizace. A velmi praktická by byla i možnost spustit synchronizaci tzv. manuálně.


https://www.duolingo.com/profile/JanDanda3

Jo přesně. Dnes jsem ztratil přes 200 xp...

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.