https://www.duolingo.com/profile/QYB35

Бали XP

Поясніть будь-ласка що таке бали ХР? І для чого вони? Підозрюю що це не лінгтони.

April 1, 2018

3 коментарі


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Бали XP - це бали досвіду, experience poins. Практично вони ні для чого, це просто умовний показник. Від їх кількості залежить "рівень".

На перший погляд, ніби дивно чути таке запитання від людини з 25 рівнем і 38100 XP, але ж відомо, що мануали ніхто не читає... :)
Бо якщо навети курсор мишки (у веб-версії) на свій нік зверху праворуч і у випадаючому списку клікнути "Допомога", то серед іншого цікавого можна прочитати таке:

Що таке бали навичок і рівні?

Ви підвищуєте бал своїх навичок, виконуючи завдання, що поліпшують володіння мовою. Серед цих завдань є завершення уроку, переклад речень та оцінювання перекладів інших користувачів.

Ви переходите на вищий рівень, як тільки накопичуєте необхідну кількість балів за навички на кожному рівні. Наразі рівнів 25, і на домашній сторінці завжди можна спостерігати за тим, як близько ви знаходитеся від наступного рівня.

Що таке лінгтони, я не знаю, а ось про лінготи написано у магазині:

Лінгот [ling-guht] — це віртуальна валюта Duolingo. Чим більше ви навчаєтесь, тим більше заробляєте та можете витратити в магазині!

Ще нагадаю, що тут на форумі є пошук, поле для вводу якого одразу ліворуч кнопки "Нове обговорення".


https://www.duolingo.com/profile/QYB35

Дуже дякую за відповідь. Хочеться ще запитати: ви говорите про переклад речень та оцінювання перекладів інших. де це можна знайти? Ще раз дякую.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Це не я говорю, а Допомога, текст якої ще не підкорегували з тих часів, коли закрили "Занурення" (Immersion).

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.