1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. А у вас є результати?

https://www.duolingo.com/profile/Oleg7gmail

А у вас є результати?

Скажіть про досягнутий результат

April 6, 2018

19 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Irena_lee

Доброго дня. Не змогла пройти осторонь після того, як прочитала тут деякі відгуки. Дууууже шкода, що трапляються користувачі Дуолінго, які мають не зовсім вдячне серце). Це добре, що у вас є така ціленаправленість і можливості у вивченні мови. Але моя думка така, що не треба бути таким категоричним). Дуолінго як і нші схожі сайти, все ж таки зсувають з місця тих, хто дуже цього хоче..особливо якщо за плечима базовий рівень 0))...зрозуміло, що зосереджуватися тільки на них не потрібно. Треба використовувати різні джерела для вивчення. Але що там не кажіть, а такі сайти дуже допомагають, за що вдячна тим, хто цим займається. Нехай помилки, нехай десь у чомусь слабенько, та Дуолінго особисто мене надихає, допомагає, підштовхує йти далі і займатися саморозвитком. За рік навчання є непогані результати, як на мене,стосовно читання, написання. Але хочу більше)) Моя мета- розмовний рівень)). Збираюся йти далі в навчанні, використовуючи місцевий ресурс, а також інші. Тим, хто працює тут, хочу подякувати за вашу роботу. Успіхів вам як у розвитку Дуолінго, так і в особистому житті.


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

Ви корелюєте свої результати виключно з одним ресурсом? Цей сайт скоріше для мотивації і повторення шкільної програми. Дуже поверхнево і початково, з повною відсутністю збільшення словникового запасу і реальної мови, нюансів, які реально необхідні для B1-B2. Із результатів - запам'ятаєте всі токени, які досі з невиправленими помилками українського перекладу =)


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

А із результатів за майже рік більш-менш активного вивчення англійської (у різні способи): - читаю технічну літературу, переважно по IT і дизайну - вільно дивлюсь відео по IT і дизайну - майже вільно пишу необхідні мені репорти і кейси - знайшов клієнтів закордоном - став волонтером-перекладачем, а потім і модератором у Steam, де локалізую основні ігри Valve, сам сайт і застосунок Steam, а також перевіряю токени подані іншими перекладачами. Мабуть, найбільш ефективний спосіб вивчення англійської це переклад FAQ по декілька тисяч слів... - офіційно переклав українською 5+ сторонніх ігор у Steam - виграв там же щорічне перекладацьке ралі в розрізі українських перекладачів Steam, яке тривало 3 місяці


https://www.duolingo.com/profile/Rost72

Як виглядало ваше навчання?Скільки часу в день Ви приділяли вивченню англ.мови?


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

Мінімум декілька годин, щодня.


https://www.duolingo.com/profile/I_am_actualy_cat

Розкажи будь ласка за переклад в Steam більш детально. Там ще потрібні волонтери, чи гра не варта москалів. Я колись ще давно (до дуолінго) хотів там перекладати, але щось пішло не так. Я вже не пам'ятаю що мені тоді завадило, мабуть моя суперздібність відкладати все в довгий ящик, швидше за все я тоді хотів піттягнути рівень англійської. Кароч, бажання повернулося але треба трохи мотивації від досвідченої в цьому питанні людини.


https://www.duolingo.com/profile/Iryna819709

У мене є, я починала на другому подібному сайті, рівнеь був трохи вищий за початковий. Спочатку дуже активно займалася, і приблизно за рік уже могла дивитися відеоролики без перекладу. Прийшла на дуолінгво бо сертифікат цього сайту визнають на деяких фріланс біржах. Трошки потренуюся і попробую здати. Якби ж ще не ці проблеми зі звуком та кривим перекладом на українську..


https://www.duolingo.com/profile/RomaLoboda

Пробачте, а що ви хочете здати після тренування на Дуолінго?


https://www.duolingo.com/profile/Iryna819709

Англійську мову, але вже не принципово, я вже вчора здала, на самій біржі теж є тести і виявилося, що їх зараховують , як сертифікат.


https://www.duolingo.com/profile/Rost72

Будь ласка детальніше про сертифікат і про біржі,мені,як майбутньому мігранту знадобиться?На якому іншому сайті Ви вивчали мову і яку(англійську американську?)?


https://www.duolingo.com/profile/Iryna819709

Сертифікат про проходження тесту, підтверджує достатній рівень володіння мовою. Мігранту та студенту треба здавати інші тести, а тест дуолінгво пригодиться для фрілансерів.


https://www.duolingo.com/profile/Iryna819709

Вивчала на леолінгво, схожий на цей сайт, там трохи по іншому. Є платна підписка, але я не користувалася. Ще для новачків є хороші курси на ютубі, наприклад English for you


https://www.duolingo.com/profile/RomaLoboda

Зрозумів, дякую. Просто подумав є якісь тести на Дуолінго, які можна пройти, а це щось інше - якісь сертифікати, певно, потрібні для чогось вам.


https://www.duolingo.com/profile/Iryna819709

Так, саме тести, які можна пройти тут, це коштує 40 з чимось баксів, на скільки пам'ятаю. Я вже у декількох місцях бачила, що цей тест визнається, як сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою. Наприклад на біржі фрілансерів треба додати сертифікат, там у випадаючому списку можна знайти дуолінгво.


https://www.duolingo.com/profile/Elena559577

Сьогодні перший день занять, буду сподіватись, що буду займатись кожен день. Є ціль немає перепон. Моя ціль - це гейм дизайн, де англійська мова необхідна на кожному кроці


https://www.duolingo.com/profile/Lad1961

Починав з нуля прокачуванням слів тут. https://youtu.be/XlZGw_PFAZQ Тепер вчу українську для англомовних і навпаки. Досить просуває в навичках побудови речень, тощо.


https://www.duolingo.com/profile/BodoDurst

легко читаю НюЙорк таймс))


https://www.duolingo.com/profile/sofiia.29

У школі у мене завжди з англійської мови 12 .Це головне для мене,а колись може виїду за кордон України і в Англію.


https://www.duolingo.com/profile/Lad1961

Україна - країна можливостей. Знаючи мови тут можна досить таки комфортно жити в рідному середовищі. А там знаючи тільки мову можна бути тільки людиною.

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.