1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Jak nastavit úroveň pokročilo…

https://www.duolingo.com/profile/Jira60

Jak nastavit úroveň pokročilosti ?

Jsem tady nový a nevím, zda jsem něco přehlédnul z hlediska nastavení úrovně pokročilosti. Automaticky mne to vede od úrovně 2, což jsou pro mne základy. Rád bych si od začátku nastavil úroveň pro pokročilé. Díky za případné reakce a rady ... :-)

April 8, 2018

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/svrsheque

jednalo se o zařazovací test už s "korunkami", nebo jste už měl kurz rozdělaný před zavedením "korunek" a systém vám to pak přehodnotil na úroveň 2?

já jsem si zrovna udělal zařazovací test, a skončil jsem s 11 korunkami z 11 dovedností na úrovni 1 (kvůli "chybám" jako překlad sandwich-chlebíček a ten medvěd-that bear).

kdybych si tu opravdu chtěl cvičit angličtinu, tenhle kurz by mi byl naprosto k @#$%u. naštěstí je pro mě už na cvičení angličtiny na duolingu trochu pozdě a stačí mi to celé vymazat.

nastavení na úroveň 2 odhadem odpovídá konverzi předchozího bezkorunkového stromu bez extrémního opakování. nejvyšší přidělená úvodní úroveň je 3, pro dovednosti s notným opakováním.

Edit: bezchybným zařazovacím testem jsem se dostal na úroveň 1 v 26 dovednostech, tedy 26 korunek celkem. nastavit tohle nejde, jen opakováním lekcí až do zblbnutí se lze postupně dostat na úroveň 5. motivační to v mém případě není.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.