1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. zayıf konuları çalışmak için …

https://www.duolingo.com/profile/ozkangur

zayıf konuları çalışmak için yeni sisteme alternatif

yeni sistemi denedim açıkçası bir çok arkadaş gibi bende beğenmedim, kullanışlı gelmedi. en önemli eksiği zayıf konuları göremememiz. bunun için bir alternatif sunmak istiyorum. https://www.duolingo.eu/kullanıcıadı/progress

kullanıcıadı yazan yere kendi kullanıcı adınızı yazın. açılan sayfa sizin o an için çalıştığınız dil için geçerli olacak. dili değiştirdiğinizde sayfayı yenileyin, yeni dile göre sayfada değişecek. bu sayfada zayıf konularınız mavi renk gözükecek. isterseniz buradan eski sistemdeki gibi çalışabilirsiniz süreli alıştırma da var. tabi bunlar yeni sistemde ilerleme olarak gözükmüyor. eğer yeni sistemde ilerlemek hemde özellikle zayıf konuları çalışmak isterseniz o zaman konuyu bulup yeni sistemde devam edebilirsiniz. yine ders güçlenmiş oluyor.

April 11, 2018

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/CHERMENDER

Bu konuda yardımcı olduğun için teşekkür ediyorum.


https://www.duolingo.com/profile/abdullahonem

Yeni sistem gerçekten çok kötü olmuş. Geçen haftaya kadar bende tarif etmiş olduğunuz yöntemle konulara çalışıyordum. Hatta duolingonun ana ekranını kulanmadan artık bu alandanı kullanıyordum. Ama o yöntemede engelleme koymuşlar sanırım. Bu yöntemi kullanıp ilgili derse girdiğinizde dersleri eski arayüzle görebiliyordunuz. Ama derse tıladığınız zaman direk alıştırma açılıyo. Yani artık bu da çözüm değil. Bu arada gerçekten bu yeni sistemden sadece bir kaç kişi mi rahatsız onu merak ediyorum?


https://www.duolingo.com/profile/ahmetkapikiran

Yok mu bunun bir cozumu? Hosuma gitmedi hic..


https://www.duolingo.com/profile/abdullahonem

Maalesef yok. Çok sinir bozucu bir durum

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.