1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Otestování několika dovednost…

https://www.duolingo.com/profile/brFMCcjD

Otestování několika dovedností najednou

Dobrý den, nejsem schopen nastavit v Duolingu abych mohl otestovat mé dovednosti najednou. Podle nápovědy: viz níže

Pokud dáváte přednost otestování několika dovedností najednou, můžete kliknout na zámky v rámci stromu dovedností na domovské stránce. Úspěšným splněním tohoto testu odemknete všechny dovednosti ve stromu až k tomuto bodu.

Podle této rady v nápovědě ale nejsem schopen najít tkz. zámky v rámci stromu na domovské stránce.

Děkuji

April 26, 2018

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/svrsheque

a co takové ty oranžové ovály se slovy jako "Test z 12 dovedností"? ty v hlavním pohledu na strom dovedností nevidíte? vidíte jen ovály šedé s "Prošli jste stanoviště" nebo ani to?


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2225

Jednotlivé stanoviste (oranžové ovaly) uz mate prošlé, chybi vám posledních par lekcí do konce stromu. Ted jsou ovaly zašedlé s napisem "Prošli jste stanoviště". Otestovani jde u nového stromu, nebo ještě u neukoncenych lekci "Abstr 2, Zvrat zajm, priroda".


https://www.duolingo.com/profile/brFMCcjD

Ano jsem v půli posledního stromu, právě jsem budoucí fráz., věda.Tak to musím asi dodělat do konce stromu po jednotlivých dovednostech že?Asi ani nemohu jež prošlé stanoviště, která jsem prošel po jednotlivých dovednostech opětovně otevřít (momentálně jsou zašedlá) a dát si to třeba znova ne po dovednostech, ale najednou. To se mi zdá trochu nudné?


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2225

Doporucuji dodelat strom, tedy vsechna cviceni. Prosla stanoviste jiz nejdou znovu projit (po skupinach), jedine zacit cely kurz znovu. Pokud vsak chcete pokracovat, jsou dve moznosti. Opakovat po dovednostech, coz nechcete, nebo vyuzit tlacitka "Opakovani" (činka).

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.