1. Форум
  2. >
  3. Тема: Duolingo
  4. >
  5. Вдосконалити дуолінго.

https://www.duolingo.com/profile/Oleksa49

Вдосконалити дуолінго.

Вдячний організаторам цього проекту. Однак, до останнього поновлення була можливість знайомитись ще й з основами граматики; - вважаю це важливим, та й словничок не завадив би. Далі: було б непогано списувати лінготи за пропущені дні автоматично і переривати відлік часу в разі їх закінчення. У мене пропало світло і щось вдіяти я вже не міг. Доводиться усе починати з початку.

May 13, 2018

18 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Garry_S

Розробники, навіть коли їм пишеш напряму через форму зворотнього зв'язку, не дуже спішать розглядати наші побажання. І їх можна зрозуміти. Бо, по-перше, розробників мало, а користувачів мільйони. Якщо почнуть все підряд вичитувати, не залишиться часу на іншу роботу. А по-друге, у них є своя певна стратегія розвитку проекту, якої вони притримуються. А стосовно того, що у Вас згорів "ударний режим", то не біда. Ви ж навчаєтесь не заради "лінготів", а заради знань. Хіба ні?


https://www.duolingo.com/profile/Oleksa49

Безумовно, навчаюсь не заради лінготів. Але навіщо вони тоді взагалі?


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

А навіщо "досягнення"? А навіщо "ударні дні"? А навіщо "заморозка", різний одяг для Дуо, та й... (жах, страшно сказати!) взагалі сам Дуо?..


https://www.duolingo.com/profile/sofiia.29

А де купляти одяг для Дуо,бо я його не бачила.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

І в магазині дивились? Але це не у веб-версіі.


https://www.duolingo.com/profile/sofiia.29

Тоді де?


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Відповідно, у додатку. Наприклад, для Андроїда.


https://www.duolingo.com/profile/sofiia.29

Я займаюся з компʼютера і займаюся з Linx.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Граматика ніби всюди залишилась у тих навичках, де вона була - треба клікнути на навичку і праворуч від "почати" буде "лампочка" - це вона.

Світла не було дві доби чи Ви не знаєте, що таке "заморозка"? Що саме "усе" Вам доводиться починати з початку?

Побажання "організаторам" тут не приймаються - розробники англомовні, у них свій форум, ще є форма зворотнього зв'язку, але там теж треба англійською.


https://www.duolingo.com/profile/Oleksa49

Дякую за "лампочку"! Усе інше вирішується.


https://www.duolingo.com/profile/krasav4ik4

Доброго дня, а в додатку нажаль лапочки немає, чи є якийсь інший спосіб ознайомитися з граматикою в додатку?....буду вдячний за відповідь)


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Дійсно, під Андроїдом "лампочок" я зараз не побачив.
Тоді перше, що спало на думку - зайти задля цього на веб-версію Дуолінго браузером. Плюс там є форум (Обговорення) і пошук по ньому.
Там ражду підписатись (зверху праворуч) на розділи форуму "Англійська - Українська", "Duolingo - Українська" та "Усунення проблем" - так буде набагато легше відфільтровувати теми і шукати лише у обранному розділі.

Я можу, наприклад, зкопіювати і дати тут посилання на всі граматичні розділи, але відкривати їх все одно доведеться у браузері.


https://www.duolingo.com/profile/Enzfj2
  • 2011

Дуолінго не має однієї команди організаторів: є власне розробники платформи, що реалізують спільні механізми для всіх мов, і є "контрибутори" - волонтери, що наповнюють змістом кожен окремий курс. Крім того, підтримуються три версії: веб, андроїд та іос, які відрізняються технічним оформленням - базовий зміст спільний, але граматичні пояснення можуть бути відсутні.

Крім того, будь-які нововведення тестуються на випадковій вибірці користувачів - так зване А/В тестування, так що іноді на тій самій ОС різні люди можуть бачити різний інтерфейс - і знов, це стосується технічної, а не змістовної сторони. Будь-які скарги, побажання, пропозиції щодо платформи можна писати лише англійською у відповідну дискусію, але це справа загалом безнадійна.

Щодо змісту можна перейти (не завжди) зі спірного речення одразу до його обговорення і поставити запитання або запропонувати свій варіант, а також є вибір кнопок зворотнього зв'язку. Але контрибутори є волонтерами, і відповідають, коли мають час і натхнення. Іноді це буває негайно, а іноді - через кілька місяців, якщо взагалі.

Функціонал на вебі дещо ширший, ніж в аплікаціях для андроїда та іос, наприклад, для деяких мов є розділи Словник та Оповідання, їх наявність, очевидно, теж залежить від контрибуторів, хоча, на мій погляд, Словник міг би бути суто автоматичною функцією.


https://www.duolingo.com/profile/yolande21

Дякую за розгорнуту відповідь! Тримайте фішки


https://www.duolingo.com/profile/LyudmylaH

Лайфхак!! якщо встигнути на компютері до 12 ночі змінити годину-дві назад, і вийти і зайти знову в duolingo, то ви спокійно встигнете попрактикуватися. Звісно потмі назад годину/дату на компютері поміняти..а то сервіс буде добавляти уроки за минулу дату а не наступну!


https://www.duolingo.com/profile/Tuhar_499

Kyiv- LA за 5хвилин? c`est bizzare )))


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Ваш "лайфхак", скорш за все, не буде працювати як слід, оскільки межа "дуо-доби" визначається серверами дуо за їхнім алгоритмом окремо для кожного користувача.


https://www.duolingo.com/profile/TetianapvFh7

А можна повернути функцію повторного проходження вивченого уроку? Дуже незручно зараз запам'ятовувати нові слова ...

Пов'язані обговорення

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.