https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Sledování pokroku - progress

Dnes přestalo být funkční sledování vlastního pokroku ve výuce Duolinga. Využívám jej k vlastnímu celkovému hodnocení a 'dosahování znalostí v jednotlivých oblastech. Jsou známy příčiny, nebo je to jen můj problém?

May 24, 2018

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/widle

Jestli myslíte neoficiální stránku duolingo.eu, tak ta se přestěhovala na adresu https://duome.eu/

May 24, 2018

https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Ano, díky, už jsem na to přišel, zůstaly mi odvolávky na ploše nefunkční, takže pro ostatní, struktura je nyní https://duome.eu/VASEPREZDIVKAVDUOLINGU/progress a už to funguje a už se vidíte. Jsem rád, že jste mi to potvrdila.

May 24, 2018

https://www.duolingo.com/profile/OsobaMoje

O tomto jsem nevěděl, děkuji za upozornění... ;)

May 24, 2018

https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Dnes opětovně jsem zjistil, že ačkoliv na účtu "jenda48" jsem získal level 25 a mám 230 korunek, při vstupu do diskuze a i vkládání příspěvků, jsem u tohoto účtu stále veden s úrovní "level 23". Samozřejmě, že to přežiji, spíše pod profesní deformací i programátora a technika, je asi něco shnilého ve státě Dán..Pogramátorském. Mohu to sám nějak napravit? Neboť jsem během tří dnů skočil z 23 na 25 po ztrátě 300 členné časové řady, opět chybou nekompability mezi aplikacemi, které pro Duolingo užívám. Ono s Androidem a na tabletu to také není jednoduché. Nabídku na opravu časové řady za 318,-kč jsem nepřijal. Ta ztráta byla již druhá, předtím to bylo 360 dní. Proto vznikl druhý účet, jenda48. Ten první je jenda-48. Tak denně týrám oba dva. Když mi Katka sdělila, že přece z diskuze lze kopírovat (já nemohl), tak po instalaci prohlížeče Chrome-Beta, už to jde. Ale zase jsou nefunkční odkazy vytvořené v Chromu. Takže boj s computer science or information science je úporný, trvalý až nekonečný.

July 4, 2018
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.