1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. test na dovednosti

https://www.duolingo.com/profile/Katka843344

test na dovednosti

Dobrý den, v Nápovědě je napsáno "Pokud chcete otestovat individuální dovednosti (například Základy 1), stiskněte tlačítko „Vyzkoušet“ v pravém horním rohu stránky dovednosti." Na mé domovské stránce ale žádné tlačítko "vyzkoušet" není..... je to možné? Ráda bych si testy udělala, ale žádné tam nemám. Dělám něco špatně? Zdravím, Katka

June 30, 2018

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1573

Obavam se, ze napoveda je jeste pozustatek ze stare verze Duolinga (bez Korunek). V novem profilu da Duolingo na výběr bud se ucit postupne po "dovednostech" a jednotlivych lekcich, nebo pomoci zamku preskocit nekolik lekci, viz napoveda, ze ktere citujete. Vas pokrok je vsak jiz za poslednim zamkem a tak musite zbyvajici dovednosti projit postupne.

July 1, 2018

https://www.duolingo.com/profile/Katka843344

Aha, děkuji moc za informaci.

July 1, 2018

https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1573

Tak zrejme se jedna o A/B test. Dnes se mi na webových strankach tato moznost nabidla. Je to ten klíček v kolečku.

Test individualni dovednosti

July 4, 2018

https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Popis v nápovědě je sice skutečně pozůstatek ze staré verze Duolinga, ale klíčky u dovedností už zdá se naskočily všem. Bohužel ale, při více korunkách se obtížnost příliš nezvyšuje, ani téměř nepřibývá obsahu. Kdyby alespoň při opakování přibylo těch překladů směrem do cizího jazyka! Je to velká škoda, systém korunek je vymyšlený skvěle, ale nastavení a obsah zatím vázne.

July 12, 2018
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.