Дуолінго – найпопулярніший у світі спосіб вивчення мов. Більше того, це цілком безкоштовно!

https://www.duolingo.com/itisme802563

що таке випробування?

що значить"Ви можете подвоїти лінготи, протримавшись у випробуванні сім днів поспіль." чи"Дає змогу одну добу не бути активним і залишитися у випробуванні."?

2 місяці тому

1 коментар


https://www.duolingo.com/gtc2015
gtc2015
  • 20
  • 4
  • 294

Випробування (streak, ударные дни) - утримання безперервної серії днів занять з досягненням щоденної мети (кількості ХР, балів досвіду). Позначається помаранчевою "крапелькою" і цифрою кількості таких днів. Одне невиконання щоденної мети обнулює лічильник днів, випробування завершується і можна починати його спочатку.
Ніяк не впливає на рівень досвіду, кількість ХР чи кількість корон.
Є додатковою мотивацією, може бути показником здорової впертості чи фетішем, а також джерелом лінготів.
У веб-версії кожен 10-й день випробування нараховуються додаткові лінготи, по 1-му за кожні 10 днів безперервної серії (1 за 10, 2 за 20, 30 за 300 тощо). Можна виконувати завдання і у мобільному додатку, але для нарахування лінготів у 10-й день денну мету потрібно досягти у веб-версії.

Замороження - можливість пропустити один день у випробуванні. Купляється і чекає допоки ви не прогавите виконання денної мети. Тоді замороження спрацює (використається) і ваше випробування не завершиться, а значення лічильника випробування не зміниться. Для наступного використання потрібно купити нове замороження.

Подвоїти або втратити - можливість отримати 5 лінготів. Робите ставку 5 лінготів і коли лічильник випробування збільшиться на 7 днів, отримаєте 10 лінготів. І можете робити нову ставку. Якщо ж випробування буде завершено, 5 лінготів ставки будуть втрачені.

1 місяць тому