1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Jak zjistím dosažení denního …

https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Jak zjistím dosažení denního pokroku ve studiu ve více jazycích bez kumulace

  1. Mám v Duolingu celkem tři jazyky v rámci jednoho účtu. Přepínat mezi nimi dovedu ale získané body jsou uváděny celkově za den za všechny kurzy dohromady. Existuje nějaká klávesová zkratka, pomocí které zjistím aktuální denní přírustek v daném jazyku, kde právě jsem? zatím si to musím psát na papír. Vadí to zejména když někde uděláte úspěšně test na vyšší úroveň, přidá to např. 350 Xp a vy , když se snažte udržet časovou řadu, vám to komplikuje jednoduchou kontrolu. Navíc používám dva účty.
  2. Jsou správci ochotni provést sloučení dvou účtů do jednoho bez zbytečné ztráty dosažených úspěchů, čili sečíst příslušné body Xp? A dosažené úrovně přenést tak, aby byla zavedena ta, která je nejvyšší. Díky za každou relevantní odpověď. A bez toho se dá pokračovat, jen by mi to zjednodušilo ovládání aplikací, čtení diskuzí atd. Čili na tom práce s Duolingem nestojí a nepadá.
August 18, 2018

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/VMiroslav

ad1

Zde je přehled zobrazující jazyky vámi studované a graf XP jako součet všech jazyků. Blbé se to tam odhaduje, ale součet máte přesně přímo v duo.

https://duome.eu/jenda48

Zde je váš právě otevřený jazyk s grafem jen pro tento jazyk, takže se dá odhadnout xp za den několik dní zpětně. Dnes jste si udělal v EN jedno opakování za 10XP (19:30 20.7.2018).

https://duome.eu/jenda48/progress

ad2

S tím vám asi nikdo nepomůže. Ledaže byste znal ajťaka co dělá pro Duolingo.


https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Ano, to používám, jen mne nenapadlo, že musím přepnout jazyk výuky a pak teprve spustit Duome, abych viděl denní pokrok. Já to přestal užívat proti, že dosažením 275 korunek o ztrácí na smyslu. A na to přepnutí jste mne navedl, díky. Snažím se jistit zakoupením jedno denního zmrazení, neb mi už dvakrát chybou nepropojení výsledků přes aplikaci a prohlížeč došlo k přerušení časové řady. Tak díky. Ono těch problémů s prohlížeči a funkčností je povíc, protože pracuji dle potřeby s různými tablety a OS a prohlížeči. Např. Google Chrome v OS Android 4.1.1. nedokáže kopírovat texty v diskuzích jen Google Chrome Beta to dokázala. Ale V OS Android 7.1.1. to Google Chrome dokáže. Jeden čas jsem kvůlim těmto odchylkám spouštěl výuku v Opeře, ta kopírovala zase vždycky. A proč kopírování?, Protože kvalitní přáspěvky a nezvyklé obraty vybírám s ukládám vpodstatě do Excelu. Tak to je už jen na doplnění. Až Katy mi sdělila, že s kopírováním není problém a já je měl. Tak jsem zahájil hloubkové testy a postupně začal zjišťovat různost chování SW vybavení. Tak zatí. Třeba to i někomu ta naše diskuze pomůže. Diskuze typu 9 a nine si už nevšímám, ale čtu. Jen mne napadlo, kdo zaregistroval, že devítiocasá kočka byla trestajícím nástrojem v britském námořnictvu, kterou na své výletní jachtě Duncan lorda Glenarvana v románu Děti kapitána Granta nepoužívali. To jsem četl v r. 1956.


https://www.duolingo.com/profile/VMiroslav

Prosím. Já být vámi, zrušil bych ten účet bez pomlčky a nechal si ten s pomlčkou -delší ráda, víc XP, víc lingotů (ty si můžete v diskuzi darovat). A ruštinu a češtinu lze testy dostat na současnou úroveň za pár hodin (dnů). Mám s tím zkušenost. Měl jsem testovacích účtu několik.


https://www.duolingo.com/profile/Pavel.Filip

O této možnosti jsem vůbec nevěděl. Je to velice praktické.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.