Дуолінго – найпопулярніший у світі спосіб вивчення мов. Більше того, це цілком безкоштовно!

https://www.duolingo.com/sofiia.29122007

Опитування!

Привіт!Коли дивлюся на всіх користувачів Duolingo у мене з'являється питання.Чому ви обрали саме Duolingo для вивчення мов,бо є інші мережі вивчення мов?Пишіть відповіді не соромтесь!!!

2 тижні тому

7 коментарів


https://www.duolingo.com/yuravasko1

Duolingo дуже хороший проект, який має багато плюсів: - Можливість використовувати на смартфоні або комп'ютері. - Є можливість вчити декілька мов. - Сам сайт або програма досить чітко перекладена на рідну (україську) мову. - Навчання дуже легке та веселе, бо присутній елемент гри. - Є можливість змагатися з друзями. - Дуже хороший інтерфейс, красивий вигляд. - Зручний та послідовний сайт або додаток. - Є різні досягнення, які роблять Duolingo дуже цікавим. - Оригінальний персонаж, його одяг та валюта(лінгтон), яку можна використовувати для своїх потреб у Duolingo. - Легка реєстрація. - Постійне оновлення додатку на смартфоні та його покращення. Є ще багато плюсів, які можна згадати. Можливо, додам ще коментарі, якщо згадаю. На мою думку Duolingo однин з найкращих проектів для самостійного вивчення іноземних мов)

2 тижні тому

https://www.duolingo.com/sofiia.29122007

Згодна на 100%.Це чудовий сайт вивчення мов ,тому що Duolingo дуже хороший проект, який має багато плюсів: - Можливість використовувати на смартфоні або комп'ютері. - Є можливість вчити декілька мов. - Сам сайт або програма досить чітко перекладена на рідну (україську) мову. - Навчання дуже легке та веселе, бо присутній елемент гри. - Є можливість змагатися з друзями. - Дуже хороший інтерфейс, красивий вигляд. - Зручний та послідовний сайт або додаток. - Є різні досягнення, які роблять Duolingo дуже цікавим. - Оригінальний персонаж, його одяг та валюта(лінгтон), яку можна використовувати для своїх потреб у Duolingo. - Легка реєстрація. - Постійне оновлення додатку на смартфоні та його покращення. Є ще багато плюсів, які можна згадати. Можливо, додам ще коментарі, якщо згадаю. На мою думку Duolingo однин з найкращих проектів для самостійного вивчення іноземних мов) це все,як ти написав!

2 тижні тому

https://www.duolingo.com/Kindermns

Все добре окрім реакції на помилки у завданнях з боку розробників.

1 тиждень тому

https://www.duolingo.com/sofiia.29122007

Нажаль є й такі маленькі помилки розробників.

1 тиждень тому

https://www.duolingo.com/GuestUA

Де саме можна подивитись на "всіх користувачів"?

1 тиждень тому

https://www.duolingo.com/sofiia.29122007

Не знаю.

1 тиждень тому

https://www.duolingo.com/YuraDem

Натрапив на ютуб ролик де американський стрімер вчить російську мову на цьому сайті .

3 дні тому