1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. "BEZPLATNÁ" oprava ztracené d…

https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

"BEZPLATNÁ" oprava ztracené denní řady

Kvůli vytíženosti časové jsem neuhlídala denní řadu a Duolingo mi nabídlo bezplatné navrácení právě ztracených 335 dnů zahřívajících se u plaménku v horní liště. Tož klepnu na nabídku a free si žádá 7 - 10 Dolarů!

Má to býti vtip?

Tak proč se - sapristi - nesměji...??

September 17, 2018

11 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Nebyla to reklama na verzi Plus? Tam je občasná oprava řady opravdu zdarma, respektive v ceně.


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Na stránce se to (zvířátko) jako reklama netvářilo, spíše jako opravdová pomoc. Až po rozklepnutí ukázalo svou pravou tvář. Připomíná mi to nedávnou nabídku telefonickou na životní (úrazové) pojištění zdarma. Podezřelé bylo mi to hnedle, tož poptajíc se, z čeho že je firma živa, vyklubalo se z ní pojištění zdarma na rok a poté klient platí.

Nuž mohla bych Duolingu k navrácení své řady nabídnouti svých 913 lingotů, jenž jsou mi téměř k ničemu (několikrát jsem je využila k zamrazení řady). Když už je zde nastolena tato měna, z jakého důvodu s ní nemohu "obchodovat"? Řekla bych, že je také dána k ledu.


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Tak mi nabídka zase vyskočila: "Přišli jste o 335 denní řadu! Získejte 1 bezplatnou opravu denní řady díky Duolingu Plus."


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Chápu to stejně jako widle, oprava denní řady je pro předplatitele Duolinga Plus bezplatná.


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Také to chápu. Nabízí mi bezplatnou opravu za zakoupení Duolinga plus.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Rozumím, jestli vám to ve vašem neštěstí přijde jako ryzí hyenismus. Jak vidíte, já jsem po ztrátě 300+ denní řady Plus taky nekupoval. Držím palce k navázání na předchozí mravenčí práci, za tím číslem se skrývá hlavně ocenění vaší silné vůle.

Na druhou stranu, pokud byste někdy chtěla provoz Duolinga podpořit nezištně, bez ohledu za nějaké benefity, tak Plus je asi nejschůdnější cesta.


https://www.duolingo.com/profile/svrsheque

není to celkem úleva, že už se člověk nemusí starat o denní řadu?


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Skákat z okna kvůli tomu nebudu, berte můj příspěvek s nadhledem. Denní řada je dobrá k tomu, že má člověk přehled o délce učení se jazyka a také mě to drží ve věrnosti každodenního procvičení. Psychologicky je to dobrá věc pro lidi puntičkáře (to jsem já), kteří potřebují "hnací motor". Zkrátka něco si odškrtnout. I proto je as Duolingo oblíbené, máme tu různě se zbarvující jablka, čísla, korunky...

Jinak na mého tele pradědečka by as aplikace D+ nainštalovat nešla. Navíc je pro mne utrpením naťukat přes mobil SMS zprávu - jde to velmi šližně. Pokud mohu, píši SMS přes PC.

Nemohlo by se uvažovat o tom, že by šla ztracená řada zakoupiti Lingoty?


https://www.duolingo.com/profile/J_T_Flash

A zmrazení řady je co? Zítra jedu pryč a nevím, jestli se sem z časových důvodů dostanu. Poraďte prosím. Díky


https://www.duolingo.com/profile/widle

V obchodě s lingoty (na PC ikonka červeného šestiúhelníku vpravo nahoře, v aplikacích nevím) je to hned první položka. Když zakoupíte za 10 lingotů, "zachrání" vám řadu, až příště vynecháte - místo vynulování zůstane na předchozí hodnotě.


https://www.duolingo.com/profile/J_T_Flash

Ok. Něco takovýho jsem dostal, tak se mi to snad nesmaže. Díky

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.