1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Proč mi duolingo neuznalo den…

https://www.duolingo.com/profile/Ladis308

Proč mi duolingo neuznalo denní cvičení ?

Měl jsem 295 denní řadu plus zakoupeno zmrazení dne za deset lignotů. Ale ikdyž jsem udělal dvě minimální cvičení tak mi to neuznali a spadl jsem druhý den zpět do dne 1. Když se dívám na týdení výsledky tak tam stále vidím že cvičení jsem udělal (není tam nula). Zkrátka stále jsem pokračoval. Tak naco je to zmrazení řady a cvičení každý den když to pak spadne a jedu od začátku.

October 11, 2018

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/LudvikMuch

musíš to hrat na pc řada potom blbne


https://www.duolingo.com/profile/Lochnesska

no a lingoty už nepřibudou, evidentně. Od chvíle nové aktualizace se žádné lingoty nerozdávají. Resp. jakmile dělám lekci v PC, nepřičte se nic-není kolo štěstí a v mobilu už také nic. :-(((


https://www.duolingo.com/profile/Standa.Verner

možná máš zakázané zobrazení reklam prohlížečem. Jak jsem dnes zjistil, tak pokud se reklama nezobrazí z jakéhokoliv důvodu (například chybějící flash pro její promítnutí).


https://www.duolingo.com/profile/Standa.Verner

Zjistil jsem následující věc. Pokud po skončení cvičení příliš rychle odklepnu pokračovat, nenačtou se mi XP. Tedy přesněji. Skončím cvičení o objeví se mi vlevo ten budík pro grafiku připočtení XP a vpravo čtvercový banner pro reklamní sdělení. Načítání XP na budíku začne až po úplném zobrazení reklamy. Některá datově obsáhlejší reklama se načítá pomalu a před jejím zobrazením se již dá odklepnout tlačítko pokračovat. Kdybych si toho dnes nevšimnul, zase bych zítra řešil, proč když jsem udělal 40-60XP, zobrazuje se mi v historii jen 20PX a kvůli dennímu cíli na 30XP jsem přišel o zakoupené zmrazení řady.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.