https://www.duolingo.com/Jacek723680

Punktacja, poziom etc

Wg wszelkich testów znam angielski na poziomie B1. Nie do końca się z tym zgadzam bo uczyłem się zawsze sam i brakuje mi sporo słownictwa. Na Duolingo zacząłem naukę 6 dni temu od lekcji Podstawy1. Korzystam z opcji POMIŃ przechodząc do następnego poziomu. To znacznie przyspiesza tempo poznawania nowego materiału, ale... Czy w ten sposób nie pomijam czegoś? Wiem, że zaliczając po kolei każdą z lekcji w danym poziomie bardziej utrwala się materiał, ale on jest dla mnie zbyt banalny. Czy jest tu gdzieś jakaś instrukcja czy poradnik nauki na Duolingo? Wiem, że brzmi to trochę śmiesznie, ale nie wiem jaka jest różnica między zaliczaniem poszczególnych lekcji poprzez wybór konkretnego tematu, np. "Cz. przeszły 2 - lekcja 2/12" czy poprzez kliknięcie ikonki białego hantla na niebieskim tle. Co oznaczają punkty przy koronie? Czy to jakiś związek z poziomem czy też zabawa jak lingoty? Jak na telefonie sprawdzić swój poziom? Tam ma tylko liczbę dni z rzędu i ilość punktów zdobytych w ciągu dnia. Poziom widzę dopiero poprzez stronę www. Obecnie 14.

3 tygodnie temu

0 komentarzy

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.