1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Duolingo je super, ale duolin…

https://www.duolingo.com/profile/verunkaaa3

Duolingo je super, ale duolingo s učitelko je nejlepší! Třída je otevřena, nové žáky však přijímám!

Tímto bych vás chtěla pozvat do mé třídy na duoligo, kterou bych si chtěla vytvořit. Je to hlavně pro ty kteří se v angličtině chtějí zdokonalit ještě víc nebo potřebují někoho na pomoc. Funguje to tak, že plníte klasické cvičení na duolingu s tím rozdílem že jste ve virtuální třídě a máte tam učitele který vás učí a pomáhá vám a také kontroluje. Vaší učitelkou bych byla já(20), angličtina mi jde a hlavně mě baví, až dostuduji chtěla bych se stát učitelkou angličtiny. Kdo by měl zájem nebo nějaké dotazy, napište mi prosím do komentáře pod tento příspěvek, domluvíme se. Třídu už jsem sice otevřela ale to neznamená že nové žáky nepřijímám! Právě naopak, za každého nového žáka jsem ráda. ;-) PS: pokud někoho odrazuje moje úroven na duolingu :) tak je to proto, že jsem na duolingu chvíli a nemám na to tolik času. :))

November 8, 2018

16 komentářů
Tato diskuse je zamčená.


https://www.duolingo.com/profile/nueby

Výňatek ze směrnic pro komunitu:

Před sdílením přemýšlejte

Staráme se o vaši bezpečnost. Mluvit cizím jazykem je samo o sobě společenské, ale dávejte pozor na vyměňování nebo zveřejňování soukromých informací, které by mohly být zneužity. Mezi ně patří vaše telefonní číslo, věk, adresa, kdy jste doma, jméno školy, e-mail nebo jiné osobní informace, které by mohly ohrozit vaše soukromí. Stručně řečeno: nesdílejte příliš. Sdílení osobních dat a navádění ostatních k jejich sdílení může mít za následek odstranění vašeho příspěvku, případně i vašeho účtu.


https://www.duolingo.com/profile/cangalanga

Přemýšlím a proto mám dva emailové účty - jeden bezvýznamný, který jsem zde uvedl a kam mi chodí jen samé reklamy a druhý účet pro mne významný - šifrovaný založený na ProtonMailu, který nikomu neprozradím. Takže věř milý Nueby, že rozhodně přemýšlím. Ale vždycky mne pobaví, jak si všichni hrajeme na bezpečnost a při tom o Tebe všechno vědí. Zaplatíš platební kartou a už o Tobě banky vědí, kde platíš, jakými finančními prostředky oplýváš, co kupuješ, znají Tvůj životní prostor a kopec dalších věcí. Na Slovensku například zaplatíš prostřednictvím tzv E-poukazu a už si poznamenají tvé jméno a příjmení, kompletní adresu atd. a to třeba i při sumě 0.01 eur. Nebo používání operačního systému Windows je rovněž sebevražda. O mobilech a dalších technických zázraků už ani nemluvím. A co družice nad vašimi hlavami, nebo inteligentní systém RF-Pose, která umí určit pozici a pohyb osoby za zdí atd. atd. Ale hlavně že všude se mluví o bezpečnosti. HA, HA... Bezpečnost je jen iluze dnešní moderní doby. Kdybyste chtěli mít reálný pocit bezpečí, zapomeňte na všechny technologické výdobytky moderní doby a odpoutejte se od systému. Když platíte, plaťte jen hotovostí. Jo a ještě mě napadlo, že například nedávno si nějací pitomci ve Švédsku dali implantovat dobrovolně čipy pod kůži. Takže pozor přátelé na Vaše emailové adresy, aby Vám je někdo nezneužil:-)


https://www.duolingo.com/profile/widle

Zdravím, nechci vám kazit vaše nadšení a ochotu, ale ráda bych upozornila, že tahle funkce je určená pro skutečné školní třídy a není doporučeno vstupovat do třídy vedené učitelem, kterého osobně neznáte. Učitel může svým žákům měnit různá nastavení účtu včetně například přístupu do diskusí a podobně.


https://www.duolingo.com/profile/verunkaaa3

Chápu Vás ale tohle rozhodně nemám v úmyslu, angličtina mě baví a chtěla bych se jí více věnovat. Kdybyste mi to neřekla tak to ani nevím :) .


https://www.duolingo.com/profile/ZdenekNe

Ahoj já bych se také rád přidal do třídy.


https://www.duolingo.com/profile/WolfyWolf64

verunko,kolik asi musím být aktivní?mám i klub ve kterém chci komunikovat!


https://www.duolingo.com/profile/WolfyWolf64

Přidávám se,dejte mi kód třídy,prosím.


https://www.duolingo.com/profile/Daniell818

Heloo, I would like to add, please :)


https://www.duolingo.com/profile/verunkaaa3

Prosím všechny co se chtějí přidat, at mi pod tento komentář napíší své emailové adresy. Děkuji Prosím i ty, co mi ji už napsali. Děkuji ;-)


https://www.duolingo.com/profile/Madule2

Jsem úplný začátečník který má za sebou v Duolingu 6 korunek. Jinak prakticky nepolíbená angličtinou každá pomoc je dobrá, ráda bych se přidala, ale meil veřejně nenapíšu


https://www.duolingo.com/profile/cangalanga

To je zbytečné se přidávat do třídy. Učitelka verunkaaa3 se nám absolutně nevěnuje.


https://www.duolingo.com/profile/JanSchunge

Ahoj, tvuj napad zni velmi sympaticky a mel bych zajem to zkusit. Nejprve bych se ale chtel zeptat, odkud jsi. Je mozne, ze je to v ty komunikaci zdeleno, jenze jsem byl linej precist vsechny komentare :D dekuji a hezky den :)


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1925

Nebuďte tedy liný si alespoň přečíst tyto pravidla: https://forum.duolingo.com/comment/30738711

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.