1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. "zlatý strom"

https://www.duolingo.com/profile/Pavelvadle

"zlatý strom"

Ahoj, chtěl jsem se prosím zeptat v okamžiku kdy "vyzlatím strom" tak pokračuji dál procvičováním? A to je také za body? Děkuju za info. Pavel

December 7, 2018

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/svrsheque

ano, za body ale bez dalších korunek. vic angličtiny byste se ale dál na duu naučil, kdybyste se pustil do dalšího jazyka z angličtiny jako výchozí řeči. ne všechny kurzy jsou na tom ale s angličtinou stejně. dobrovolnické kurzy jako norština mají lepší pověst než kurzy od placených sil, třeba španělština.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Doplním, že jedním z jazyků, které můžete na Duolingu studovat z angličtiny jako výchozí řeči, je i čeština. Tisíce nových vět, které nejsou v kurzu angličtiny z češtiny. Těšit se můžete třeba na "The article was written by someone else than the president said" nebo "How did Žofie's body get under the bridge?".


https://www.duolingo.com/profile/Pavelvadle

Díky moc. Zajímavá myšlenka


https://www.duolingo.com/profile/Pavelvadle

Moc díky za odpověď. Já to vidím tak na dva měsíce než dozlatím a pak tak určitě dva tři měsíce na procvičení a pak uvidím :-) děkuju


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

To mohu jen potvrdit (jiné věty v kurzu češtiny). Navíc mi připadá, že vzhledem k AJ je mnohem více těžší nežli kurz angličtiny. Věty jsou jinak stavěné v tom smyslu, že jsou daleko více používány časy, především průběhový, jenž se - bohužel - v kurzu angličtiny člověk prakticky nenaučí. Také vás (nejspíše, zasekla jsem se hnedle na začátku) celým kurzem provázejí Žofie a Matěj, což je ve větách daleko přirozenější nežli jen ona a on. Takže z pohledu učícího se mohu jen doporučit. Jediné minus je, že anglické věty neslyšíte.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.