https://www.duolingo.com/profile/Jan529034

Dotaz??

Dobrý den, nějak jsem dnes nepobral co se vlastně stalo. Navštívil jsem Duolingo a tam nápis, že jsem vyčerpal "zmražení řady", ale při kontrole dnů mám vždy dosažené požadované body? Toto už se stalo i v minulosti a bohužel mi to přerušilo řadu.

Děkuji za info Urban

December 14, 2018

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/OsobaMoje

Dobrý den Jane, ačkoli mám duolingo rád, je to velmi nevyladěná aplikace. A protože z ní autoři mají mnoho a mnoho milionů "peněz", jen tak s tím nic neudělají. Je dobře, že jste si toho všiml a hned Zmrazení zakupte znovu.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1948

Zmrazeni rady nastalo 14.12. kdy jste splnil necelych 40XP (cíl nastaven na 30XP). Neprocvicoval jste ten den v aplikaci? V tom tydnu mate procvicovani ve vecernich hodinach. Druhy den (po pulnoci) system odebral Zmrazeni rady (proto se vam zobrazilo oznameni) a synchronizace s body a jejich pripocteni mohlo nastat az pozdeji, ale zmrazeni uz to nevratilo. Take muze mit vliv nastaveni casoveho pasma v PC, nebo cestovani v casovych pasmech.

Doporucuji opetovne zakoupit zmrazeni rady a kontrolovat zmrazeni rady kazdy den. Oznámení s upozorněnim se nemusi objevit.

Související diskuse

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.