1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. zmrazení denní řady

https://www.duolingo.com/profile/LudmilaSta6

zmrazení denní řady

Zmrazila jsem si denní řadu, pro případ nouze a duolingo mi všechny dny sebralo, po té co jsem odmítla zdarma na týden vyzkoušet novou verzi. Napsali mi, že jsem prohrála jakousi sázku. Co to je? Nepřipadá mi to seriozní, jsem zklamaná. Vzali jste mi radost z mého denního rituálu.

December 16, 2018

14 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JANA668459

Sázka je to, když si v obchodě koupíte "Dvojnásobek nebo nic".


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1867

Zakoupeni zmrazeni denni rady za Lingoty je pouze na jeden den. Pote musite opet zakoupit zmrazeni jinak to bude brano jako preruseni rady. Tyto pravidla jsou napsany v obchode, kde jste zakoupila zmrazeni. Rovnez musite splnit svuj denni cil XP (momentalne mate nastaveno 50XP), jinak to bude povazovano za preruseni denni rady. Doporucuji si nastavit mensi pocet XP.

Preruseni rady 374 dni probehlo pred 11 dny (14.12.) na dobu 2 dny. Dalsi cviceni pribehlo az 17.12. kdy jste splnila 10XP. S odmitnutim tydenni nabidky zdarma to nema nic spolecneho.

Sazku Dvojnasobek nebo nic mate dnes 1 den, takze predpokladam ze vite co to po preruseni denni rady znamena (prohrana sazka). Opet pravidla jsou napsany primo u zakoupeni sazky.


https://www.duolingo.com/profile/Standa.Verner

Docela pakárna, pokud vím, že zítra (či pozítří) nebudu mít dostupný internet a zakoupím si zmrazení řady, tak mi toto zmrazení řady skončí v den zakoupení? Z těch pravidel to nijak nevyplývá a vypadá to, že zmrazení se vyčerpá tím, že jeden den nebudu mít čas nebo schopnosti dosáhnout denní cíl.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1867

Zmrazeni muzete zakoupit kdykoliv. Vypotrebuje se az v den, kdy nebudete procvicovat, nebo nedosahnete denni cil. Pote muzete zakoupit zmrazeni znovu. Pokud budete chtit vynechat vice dni zasebou, musite kazdy den na internet a zmrazeni znovu zakoupit. V pripade, ze nebudete moci byt delsi dobu na internetu, pozadejte znameho, nebo rodinu, dejte jim pristup na svuj ucet a oni vam kazdy den mohou zmrazeni zakoupit.


https://www.duolingo.com/profile/Rose215000

Mám řadu 70 dnů, celý duben budu mimo Evropu a s největší pravděpodobností často i mimo internet, takže je mi jasné, že o tu řadu přijdu. Co se s mým duolingem stane, když o tu řadu přijdu? Nikde jsem se to nedočetla (možná špatně hledám :) )


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1867

Řada je jen motivační prvek. Pokud vám nevadí, že o ni přijdete, tak se při přerušení nic zvláštního nestane. Za měsíc se běžným způsobem přihlásíte na svůj účet a ve cvičeních pokračujete tam, kde jste skončila. U jednotlivých lekcí sice klesnou procenta síly, ale to se opakováním opět dostane na 100%.


https://www.duolingo.com/profile/Rose215000

Děkuji Vám za odpověď, pokud se s přerušením řady nic nezmění a nebudu muset začínat někde od začátku :), tak mi to nevadí. Co jsou procenta síly, tak na to jsem zatím nepřišla a nevím na co mají vliv.


https://www.duolingo.com/profile/Rose215000

Tak jsem o svou denní řadu nepřišla, v hotelu jsem měla wi-fi, byla sice slabší, často vypadávala, ale šlo to. Snížila jsem si denní cíl na 10 XP, ale zjistila jsem, že i když jsem těch 10XP udělala, tak asi zrovna ta wi-fi vypadla a nenačetlo mi to. Takže jsem dvakrát musela zakoupit zmrazení denní řady, ale udržela jsem to. Tatko moc vám děkuji za rady :) .


https://www.duolingo.com/profile/Lada806051

Taky mne zajímají procenta síly co jsou a k čemu se používají a kde je najdu.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1867

Jedná se o neoficiální stránku, jež nepatří Duolingu a kde si můžete zjistit o svém účtu různé informace a pokroky. Procenta u každé lekce ukazují sílu procvičování. Okruhy cvičení co jsou méně než 100% se vám budou přednostně zobrazovat při procvičování "Opakování" nebo si je můžete vybírat ručně a procvičovat tak okruhy, které jste již déle nedělala. https://www.duome.eu/Lada806051/progress


https://www.duolingo.com/profile/Lada806051

Móc děkuji, to jsem teď viděla poprvé, škoda, že o to hned zase přijdu, ale třeba se mi povede alespoň jednou za dva dny připojit. Ještě jednou děkuji.


https://www.duolingo.com/profile/Standa.Verner

Zjistil jsem následující věc. Pokud po skončení cvičení příliš rychle odklepnu pokračovat, nenačtou se mi XP. Tedy přesněji. Skončím cvičení o objeví se mi vlevo ten budík pro grafiku připočtení XP a vpravo čtvercový banner pro reklamní sdělení. Načítání XP na budíku začne až po úplném zobrazení reklamy. Některá datově obsáhlejší reklama se načítá pomalu a před jejím zobrazením se již dá odklepnout tlačítko pokračovat. Kdybych si toho dnes nevšimnul, zase bych zítra řešil, proč když jsem udělal 40-60XP, zobrazuje se mi v historii jen 20PX a kvůli dennímu cíli na 30XP jsem přišel o zakoupené zmrazení řady.


https://www.duolingo.com/profile/Johana84594

Zablokujte si reklamu. Byla bych zlá - když ji neumějí používat, tak ji mít nebudou, ne?

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.