1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. nieuczony jezyk

https://www.duolingo.com/profile/monia130777

nieuczony jezyk

jak moge skasowac jezyk ktorego sie nie ucze

December 21, 2018

7 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/dreamloomer

Można to zrobić tylko z poziomu strony, z aplikacji się nie da. W wersji anglojęzycznej idzie to tak: wasz nick na górze -> Your profile -> Settings -> Learning language -> Reset or remove languages -> Remove przy odpowiednim języku.


https://www.duolingo.com/profile/ankeszu1

A wiesz może, jak skasować angielski z poziomu strony? Uczę się języków po angielsku i w Reset or remove languages angielski się nawet nie wyświetla. (Co ciekawe, generalnie nie wyświetla się chyba nigdzie poza profilem, aż włączyłam apkę w komórce...) Mogę włączyć sobie kurs ze strony głównej i to mi przerzuci stronę na polskojęzyczną, jednak gdy wracam do właściwych języków angielski na liście znowu znika. A gdy wchodzę w polskie Ustawienia, przy opcji usuwania Usuń jest wyszarzone, a Reset to nie do końca to, o co mi chodzi.


https://www.duolingo.com/profile/dreamloomer

Też mam tam wyszarzone. Nie pomogę niestety.


https://www.duolingo.com/profile/mapaity

Do dreamloomer

Wow! ilu uczysz się języków! Ja bym tak nie potrafiła:)


https://www.duolingo.com/profile/dreamloomer

Do mapaity:

Tak naprawdę uczę się tylko duńskiego. Hiszpański przypominam sobie intensywnie, francuski i rosyjski o wiele mniej intensywnie. Z przypominania niemieckiego zrezygnowałem. Na szwedzki i norweski zerknąłem, żeby zobaczyć podobieństwa z duńskim. Walijski, irlandzki, czeski, grecki, klingoński i nowowalyriański sprawdzałem z czystej ciekawości. Ciągnąć mogę ewentualnie ukraiński. Czyli niby dużo, ale większość to wiedza nabyta dawno temu i teraz ewentualnie przypominana. Angielskiego nie liczę, bo to dla mnie nie język obcy, tylko codzienne narzędzie pracy.


https://www.duolingo.com/profile/DariuszMys

Nie wiem ale też podłączam się do pytania bo też mam język hiszpański do usunięcia.


https://www.duolingo.com/profile/dlouhy1

Ustawienia -> Język nauki -> Resetuj lub usuń języki

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.