1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Duolingo'nun en sevdiğiniz öz…

https://www.duolingo.com/profile/Yagmur143473

Duolingo'nun en sevdiğiniz özellikleri neler?

1- Listening ve writing bir arada 2- Clublar dil geliştirmek için harika bir avantaj. 3- Bir soruyu yanlış yaparsanız öğrenene kadar karşınıza çıkıyor. 4- Lingot kazanmak çalışmaya teşvik ediyor. 5- Yeni arkadaşlar edinme fırsatınız oluyor. Üstelik dünyanın bir çok ülkesinden. Sizinkiler neler? :)

December 21, 2018

20 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/volkanaktan

Tartışma bölümünü yabana atmamak gerek. :)


https://www.duolingo.com/profile/Yagmur143473

Kesinlikle katılıyorum ☝


https://www.duolingo.com/profile/Alpar77

arayüzü kullanışlı, basit ve kolay


https://www.duolingo.com/profile/SenolBedlek

Yağmur, sevdiğimiz bütün özellikleri sıralamışsın sen.


https://www.duolingo.com/profile/LivesEarth

Henüz kullanmaya yeni başlamış olsam da, boş vakitlerimi duolingo'ya ayırıp hem eğlenip hem de yeni dil, diller kelimeler ve bir çok farklı şey öğreniyorum, kolay, kullanışlı ve eğlenceli bir uygulama. :) biri bitince yeni bir dile geçmek ve yeni şeyler öğrenmek, hiç bitmeyecekmiş gibi bu harika bir şey.


https://www.duolingo.com/profile/HlyaNebaha

Arkadaşlar Duolingo yu bitirmiş olanlar[ bitirmeyenler de katılabilir elbette ancak b1 seviyesinde olacak) quizletteki sınıfıma katılabilirler.Burada b1 seviyesinde kelimeler paylaşıyorum.Quizlet i bilmeyenler araştırabilir.Sınıfıma bir göz atmanızı rica ederim.

İyi çalışmalar.


https://www.duolingo.com/profile/cevozby

Sınıfın adı ne? Veya başka nasıl bulabilirim?


https://www.duolingo.com/profile/sabriaslan0

yardımcı olabilirseniz iyi olur


https://www.duolingo.com/profile/said73349

ben yeni başladım sen söyle


https://www.duolingo.com/profile/arzu640721

günaydın arkadaşlar ....peki bitince ne olacak...devam etmek için öneriniz nedir ?


https://www.duolingo.com/profile/Esra987332

öncelikle en sevdigim özellik hergun bizi uyararak unutsak bile bize yapmak zorunda oldugumuzu hatirlatiyor ve tartisma bolumu


https://www.duolingo.com/profile/mutlukurt

Ben plus ım ama plus olmayanada aynı hakları sunması çok hoşuma gidiyor. Ben reklam sebebiyle değil direk ücretsiz eğitimi destekledikleri için duolingo destekliyorum ve destekleyeceğim. Çünkü hak ediyorlar bunu fazlasıyla. Sadece duolingonun bir dil ağacını bitiren bir insan kafadan 1800 2000 kelime öğrenmiş oluyor. Ki buda bir dilde kendini ifade etmek için yeterli. Konuşmada işe yaramıyor demiş bazıları buna katılmıyorum. Ben duolingoda öğrendiğim herşeyi konuşabiliyorum. Sorun bendemi yoksa cümleler karşınıza geldiğinde tekrar etmemenizdemi ipucu olarak sürekli söylüyor duolingo cümleleri sesli olarak tekrar edin diye. :) Yani kısaca iyiki varsın duolingo :)


https://www.duolingo.com/profile/EvrimSo

Öğrenmedeki tartışma konusu çok iyi bazı arkadaşlar çok iyi açıklamalar yapıyor ve burası ayrıca


https://www.duolingo.com/profile/Hakangrel2

Çocukların hazırlık sınıfı gibi kesintisiz bir takvim dayatıyor o arada bir şeyler oluyor işte düzen süreklilik disiplin hep başarı getirir. Bence faydası burada az az ama kesintisiz eğitim. Bu motive disiplinli süreç yanı sıra diğer araçları da keşfettikçe duydukça devreye almayı getiriyor zamanla. Yani bir ekosisteme giriyorsun dil konusunda. 95 gündür meşale sönmedi kesintisiz her gün ödevimi yaptım bu kadar disiplini ben lisede bile uygulamadım bırak kendi insiyatifimle çalışmaları okulda bile bu kadar disiplinli olmadım. Yorumlara bakıyorum 500 günde 300 günde çalışmaları bitirenler var bu disiplini bir sitenin sağlaması mucize yani para versen kursa gitsen bu kadar disiplinli olamazsın


https://www.duolingo.com/profile/innovation__

Kessinlikle herşey harika! Sevmediğim hiç bir özelliği yok ♥


https://www.duolingo.com/profile/Tolunay959241

Arayüzü harika insanı içine çeken bir yapısı var en azından benim için öyle ve en kolaydan zora kadar aşama aşama öğrenme olanağı sunuyor.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.