https://www.duolingo.com/profile/agga268444

Plus

Czy ktoś ma wykupionego plusa ? Jak wygląda wyższy poziom angielskiego? Skończyłam kurs w 27 dni i nie wiem co dalej.... mam wszystkie korony, nie ma co zdobywać :)

January 12, 2019

8 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/br0d4
Mod
Plus
  • 2102

"Plus" daje tylko tyle, że się nie ogląda reklam - nic więcej, żadnych dodatkowych opcji w kursie, dodatkowych pytań itp. W swoim założeniu opcja "Plus" miała być propozycją dla tych użytkowników Duolingo, którzy czują tyle wdzięczności za udostępnianie kursów języka, że sami chcą płacić za kursy. I trzeba to wyraźnie podkreślić: była to propozycja samych użytkowników, a nie pomysł firmy.


https://www.duolingo.com/profile/mateusz165900

a czy to płatne bo gdzieś czytałem że tak


https://www.duolingo.com/profile/dreamloomer

Wyższego poziomu nie ma, bo plus nie daje żadnych dodatkowych lekcji. Zrób kurs odwrotny, z angielskiego na polski. Albo zabierz się za inne języki z angielskim jako podstawą.


https://www.duolingo.com/profile/rob941467

Jeśli szukasz większej dawki wiedzy polecam Tobie "Quest for English" na początek obejrzyj Sobie lekcje prowadzone przez Krzysztofa Sarneckiego na YouTube the best explains English grammatic and you receive very big quantity free material to learn. I use this method for some months and i break my barrier to speak with people in English even in difficult situation for example in work an interview when i search new challenge and i see that i can answer even for hard questions........ no only What are you interesting and hobby....... Duolingo is good to repeat basic knowledge but when you want to growth you have to search different method and everyday put more and more efforts but from time you achieve your aim. I am from more than one year figth with my weakness and i see that my English is better but this is no easy when you learn alone without outside motivation is only inside energy to go ahead.


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Brawo Ty !!! Ja tu od trzech tygodni jestem i jakoś tak łatwo mi się też uczy innych języków ... że chyba japońskiego się nauczę :) jeszcze miesiąc temu twierdziłam, że nic nie umiem :)


https://www.duolingo.com/profile/Radek-Leszek

Podziwiam, 27 dni cały kurs!


https://www.duolingo.com/profile/agga268444

Dziękuję. Teraz robię hiszpański z angielskim. Myślę, że mam już 1/5 , ale kto wie co mnie jeszcze czeka :)


https://www.duolingo.com/profile/LeaSaskia1

Może Breaking News English Ci się spodoba: https://breakingnewsenglish.com/ Są tam teksty i ćwiczenia na różnym poziomie zaawansowania :)

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.