1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Bonusowe punkty w duolingo we…

https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Bonusowe punkty w duolingo wersja: 3.106.5

Duolingo mam na tablecie, komputerze i na telefonie. Na tablecie mam wersję 3.106.5 (ściągniętą z www.mobileapkfree.com) a na pozostałych urządzeniach mam wersję 4.0.2. Na tablecie realizując jedną lekcję dostaję 10 punktów, a jeśli ją zrobię bezbłędnie to mam +5 punktów bonusowych, razem 15 punktów. Dla dorosłej osoby nie ma to znaczenia... jednak wciągnęłam w zabawę z językami obcymi trójkę naszych dzieci, a dla nich te dodatkowe punkty mają wielkie znaczenie... czy nowe wersje już nie stosują tych bonusowych punktów? Czy te dodatkowe punkty to efekt eksperymentu tylko dla wersji 3.106.5 ??? Będę wdzięczna za odpowiedź, gdyż przeinstalowałam aplikację w telefonie na tą starszą wersję i mimo że były wyłączone ustawienia dotyczące aktualizowania się aplikacji, to aplikacja i tak się zaktualizowała do tej nowszej wersji 4.0.2 ...

January 21, 2019

5 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/MariuszJak12

Również zauważylem że w wersji 4.02 nie dość że wygląd się zmienił, to jeszcze nie ma bonusowych punktów. Uparcie instaluję starą wersję i co chwila instaluje się nowa wersja bez bonusów. Kiedyś już tak miałem i pomogło tylko jednokrotne przeinstalowanie aplikacji. Teraz muszę sprawdzić u znajomych czy tylko ja w wersji ponad 4 nie mam bonusów.


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

chętnie się dowiem czy nadal przeinstalowywujesz do niższej wersji, czy dałeś spokój i masz nową... wiem, że nowa wersja to również kosmetyczne poprawki w programie, ale dla moich dzieciaków te bonusowe punkty to lep na muchy, który mobilizuje ich by nie klikali bezmyślnie, tylko żeby zastanowili się przez chwilkę co napisali zanim wcisną "sprawdź" ... więc nadal codziennie przeinstalowywuję do starej wersji ...


https://www.duolingo.com/profile/MariuszJak12

Już nie przeinstalowuje, nie ma sensu, alikacja ciągle się aktualizuje. Czy wszyscy użytkownicy już nie mają bonusowych punktów? może ktoś jeszcze potwierdzić?


https://www.duolingo.com/profile/RobertM2063JD

Zgadza się, w najnowszej wersji nie ma już bonusowych punktów.


https://www.duolingo.com/profile/Rabit180103

Na urzadzeniach z Androidem:

Zainstaluj wersje ktora chcesz po czym

Wejdz do: Sklep Play Wybierz: Moje gry i aplikacje Wybierz: Zainstalowane Wybierz: Duolingo (klikajac na nazwe) W prawym gornym rogu wybierz trzy kropeczki i odznacz pole Autoaktualizacje.

Program juz nie bedzie sie samodzielnie aktualizowal. Pozostanie ta wersja ktora masz.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.