1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. stále stejné opakování

https://www.duolingo.com/profile/PBR943555

stále stejné opakování

Už 3 měsíce se mi neobměnuje opakování. Každý den stejná slova a věty: the horse, the menu, it seems to me that it is a horse, i know that you know, she reads the newspaper to you, it seems that he is fine, he is vegetarian a zřejmě nejdůležitější anglická věta the menu seems vegetarian. Pokud udělám 5krát opakování tak nejméně ve 3 se tato stupidní věta několikrát objeví. Přestože postupuji dál opakování se nemění. Je to velmi demotivující a Duolingo mě přestává bavit. Máte někdo nějaký nápad co s tím?

January 30, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/widle

Vypadá to, že máte procvičeno "na sto procent", tedy procvičujete tak důkladně, že Duolingo má všechna vaše témata ohodnocená stoprocentní silou. Při výběru materiálu k procvičení pak algoritmus asi selhává. Doporučila bych dát si pár nových lekcí.

Informace jsem čerpala z vašeho profilu na https://duome.eu/PBR943555


https://www.duolingo.com/profile/PBR943555

Díky za bleskovou odpověď. Bohužel po přidání nové lekce se opakování změnilo jen na jeden den a pak se vše vrátilo nazpět.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Při takovéto síle se nebojte jít dál mnohem víc. Vy jste si udělal většinu dovedností na 5 korunek, tudíž ten začátek stromu dlouho nebudete potřebovat opakovat. Máte-li tam přesto nějakou slabinu, vyberte si konkrétní dovednost k opakování.

Co se týká těch korunek, doporučuji spíše udělat postupně 1-2 za celý strom a potom teprve případně zvyšovat korunky na 5. Při tom všem průběžně opakovat tak, abyste měl skoro všechny dovednosti zlaté, viz.:

https://duome.eu/PBR943555/progress

(Ostatní si místo PBR943555 dají svůj nick).

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.