1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Nováčci, seznamte se prosím s…

https://www.duolingo.com/profile/nueby

Nováčci, seznamte se prosím s pravidly!

Ve fórech Duolinga je nutno dodržovat jeho pravidla. Přečtěte si je na https://www.duolingo.com/guidelines.

Zveřejňování věku nebo emailových adres a podobných osobních údajů je proti pravidlům. Takové věci moderátoři většinou jen bez komentářů promažou, ale usnadněme jim práci. Třeba jim ho pak zbyde víc na odpovídání na vaše dotazy nebo odstraňování chyb v kurzu.

Děkujeme!

February 8, 2019

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/anicka999

Souhlasím s tebou.


https://www.duolingo.com/profile/Jana881921

Muj prispevek sem asi taky nepatri,ale i tak napisi.Ne vlastni vinnou nebudu 10dnu mit pristup k pocitaci,tim prijdu o vsechny body a to mne trochu stve,ale nic nenadelam,jen by jste meli vymyslet reseni i takovych situaci.Jinak jsem rada,ze si ve svem veku mohu takto procvicovat mozek,diky!


https://www.duolingo.com/profile/Lada806051

Vím, že to není nejlepší, ale lze někomu dát přístup na Vaše Duolingo a požádat jej, aby Vám každý den zakoupil zmrazení řady na další den.


https://www.duolingo.com/profile/MatouekJet

Myslím že ano


https://www.duolingo.com/profile/ZuzanaJancickova

Proč když vsadím lingoty že budu mít dvojnásobek, pokud budu mít nepřerušovanou řadu, tak už jsem podruhé vypadla s tím, že jsem nevydržela (podruhé ve středu mi to načetlo pouze 1 řadu i když jsem dělala dvě)? Potom nelze uzavírat sázky.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1917

Váš dotaz do této diskuze nepatří, přesto vám na něj odpovím.

Pokud vsadíte Lingoty na "dvojnásobek nebo nic" tak abyste vyhrála, musíte mít řadu po dobu min 7 dní. Důležité je také splnit denní cíl, což se vám 13.2. nepovedlo. Denní cíl máte nastaven na 20XP, ve středu ve 21:40 jste udělala jen jedno cvičení a získala 10XP. Pokud procvičujete z aplikace, vždy si po nějakém čase ověřte připsané XP. K synchronizaci dat ze servery Duolinga nemusí dojít okamžitě.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.