1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Mobilní aplikace a bodování XP

https://www.duolingo.com/profile/Dda569888

Mobilní aplikace a bodování XP

Mám staženou mobilní aplikaci a učím se angličtinu, chci se zeptat, kolik je možné maximálně získat XP bodů za cokoli. Ptám se proto, že se mi líbila zlatá liga - týdenní soutěžení, kdo získá více bodů, snažila jsem se, bavilo mě to a hlavně motivovalo dělat další a další cvičení. Bohužel jen do tohoto pondělí, kdy začala nová řada a já se kolem 10 hod. aktivně a s nadšením vrhla do učení. Při kontrole kolik už jsem získala XP bodů a kolikátá jsem v pořadí jsem se samozřejmě podívala i kolik bodů má zatím ten první(nejaktivnější). Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že za pouhých 10 minut dotyčnému na první pozici přibylo 420 XP bodů. V tu chvíli mě opustila veškerá motivace a snaha k získávání dalších bodů. Podle mě by to nezvládl ani superman, když je za jedno splněné cvičení 10 XP . Proto se ptám, jak je možné za takovou chviličku získat tolik bodů? Děkuji za odpověď.

February 20, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Nevím, jak je to v mobilní aplikaci, ale v té webové bylo do nedávna možné získat velké množství XP splněním zařazovacího testu. Potom to výrazně snížili, ale stejně to bylo poměrně dost, možná, že i kolem těch 400. Podle toho, kolik dovedností jste testem přeskočila. Aktuální stav ale neznám. Mohl-li to být delší čas, např. za 20 minut je reálné udělat 20 cvičení na čas a tak získat 400XP. Není to snadné, ale při psaní všemi deseti to je možné.

Při podezření na scripting nebo jiný cheating je možné dotyčného nahlásit, potvrdí-li se takové porušení pravidel, Duolingo jeho účet zablokuje.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 434

Další možnost je test dovednosti (ikonka klíče). Některé dovednosti za něj dají 100 XP a čtyři se za deset minut stihnout dají.


https://www.duolingo.com/profile/Nina181310

Ano, taky jsem nikde (zatím) nenašla odpověď na tento podivný jev....

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.