1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Please create a Spanish to Cz…

https://www.duolingo.com/profile/Jakubman625

Please create a Spanish to Czech, Prosím vytvorte španelštinu do češtiny.

Hello i really want to learn spanish but im czech and i like this Application its modern a looks really nice! if you create a Spanish to czech i will be thankfull

český preklad: Zdravím prosím vás nevytvoří nekdo španelštinu do češtiny? straštne moc se chci naučit španelsky. Mám rád tuto aplikaci protože je moderná a vypadá hrozne moc dobře! Pokud nekto vytvorí španelštinu do češtiny budu mu vdečnej.

March 7, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Bohužel, šance je téměř nulová. Tím ale rozhodně nechci tlumit případnou snahu nějakého vývojového týmu, který by se o to v budoucnu v inkubátoru pokusil. Ale uděláš-li anglický i český kurz, určitě se jí budeš moct pohodlně učit z angličtiny. Základní slovní zásoba, kterou Duolingo učí, je podobná napříč kurzy. Navíc si tím i zdokonalíš a rozšíříš angličtinu. Tu budeš v životě potřebovat každopádně.


https://www.duolingo.com/profile/Standa03

Bylo by to super. Nevím, proč není více jazyku pro češtinu, vzláště když už daný jazyk je k dispozici pro jiné jazykové verze např. pro angličtinu. Uznávám, že učit se španělštinu přes angličtinu je výživnější, protože člověk musí fungovat v obou jazycích, ale je dost lidí, kteří umí jen češtinu a chtěli by se učit jiný jazyk. Je to velká škoda, že do rozvíjení duolinga není zapojená komunita fanoušků, kteří by jistě rádi ostatním pomohli.


https://www.duolingo.com/profile/secret_babushka

Dle mého názoru to není moc dobrý nápad, protože bez překladu do češtiny se můžete přiučit něco málo anglicky. Avšak touto zprávou nechci kritizovat lidi, kteří na to mají jiný názor.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.