https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

brak pomyslu na wydanie lingnotow

witam. ostatnio uzbieralo mi sie bardzo duzo lingnotow. nie wiem co mozna z nimi zrobic. duolingo powinno bardziej o to zadbac. kto tez tak ma?

pozdrawiam

kiebaska ofc

March 7, 2019

8 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

uczę się francuskiego i hiszpańskiego tam można wydać dodatkowo kilka lingotów dokupując dodatkowe "kółka" czyli lekcje (1 kółko - 30 lingotów) w każdym języku dokupiłam po 3 kółka, razem 6 kółek/lekcji i wydałam 180 lingotów ... ale co z resztą można zrobić ???? .... też zastanawiam się na co można wydać tę wirtualną walutę :)

March 7, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Hildegarda380649

Good idea:) Thanks for your advice:)

March 7, 2019

https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

co to sa te kolka? i jak je kupic

March 10, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

jak rozpoczynamy naukę dowolnego języka na duolingo, to zaczynamy uczyć się kołami, każde koło ma 5 poziomów... ale Ty już to znasz bo widzę, że masz 24 poziom nauki w angielskim :) więc ........ po otworzeniu pierwszych pięciu kółek i zrobieniu ich do poziomu 1 we francuskim i hiszpańskim po angielsku (widoczna jest wówczas cyfra 1 na kółku) otwiera się, a raczej uaktywnia możliwość dokupienia w sklepie duolingo 2 lub 3 dodatkowych kółek z nowymi tematami do danego języka (1 kółko - 30 lingotów). W nauce angielskiego po polsku tego nie ma, w nauce polskiego po angielsku też nie natrafiłam. .................. Aby kupić te dodatkowe tematy wystarczy wejść do sklepu i je kupić :)

March 11, 2019

https://www.duolingo.com/profile/netis7
  • 1394

Ja mam prawie 8300... nie wiem po co mi to

March 12, 2019

https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

wlasnie

March 12, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Joanna567158

No, niestety... to jest problem... było by bardzo fajnie jak by "Duolingo" dodało więcej rzeczy do kupienia... ile ich jest 3? Mam nadzieję że duo się o to zatroszczy... bo się uzbiera lingoty i potem nie ma na co je wydać xD

March 7, 2019

https://www.duolingo.com/profile/skrzydla

może by tak utworzyć nowy kurs kolejnego języka dla tych, którzy mają dużo lingotów . Np nie ma kursu niemieckiego dla uczniów polskojęzycznych, mnie by sie przydał

March 30, 2019
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.