1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Pár přání/námětů k vylepšení

https://www.duolingo.com/profile/jiri.pohnl

Pár přání/námětů k vylepšení

1) Češi se mohou učit pouze angličtinu. Věřím a doufám, že se již nyní pracuje na dalších jazycích (DE, FR apod.)

2) Je sice možné kliknout na "činku" pro procvičování toho, co jsem již měl. Pro hlubší procvičování by se ale hodilo "advance-procvičování" s možností volby co vše v procvičování má být (např. přítomný a průběhový čas)

3) Od mé registrace po současnost uplynulo 45 dní, kdy jsem prošel kompletní angličtinu od úplných základů až po nejvyssi úrovně. Aktuálně mi zbývá asi 5-6 koleček na max úroveň. Už nyní si ale říkám co dál? Opakova a opakovat? Pořád to samé dokola? Jako další level bych přidal po dokončení všech úrovní výše např. rozsáhlejší texty se závěrečným testem z porozumění. Nebyly by špadná krátká videa. Takto mi čeká do 1-2 týdnů, abych se poohlídnul po další aplikaci a šel dál, což mi vážně přijde líto.

Netuším, zda se touto cestou dostanou tyto tipy k vývojářům. Tak snad ano..

March 15, 2019

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/Tom_V.
  • 1271

Jak jste na konci zmínil - vaše tipy se touto cestou k vývojářům nedostanou. Vzhledem k dobrovolnické práci ani nečekejte, že by se něco s toho realizovalo. Naštěstí je spousta jiných možností pro pokročilé. P.S. Jinak vás obdivuji, že jste téměř vše procvičil na max za 45 dnů. Já s tím denně bojuji už 2 roky. Jak všude zmiňuji - zkuste opačný kurz EN> CZ, má to sice i své mouchy (výslovnost) ale je o dost těžší a na dalších 45 dní vás určitě zabaví. :-)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.