https://www.duolingo.com/profile/Olson12939

Denní řada

Zdravím. Nenašel jsem podobné téma. Denní řada. Mám dlouhodobě nastavený cíl 20XP na den. Stalo se mi několikrát, že na denní řadu jsem musel udělat i třeba 6 cvičení, než mi to započetlo. Čím to může být?

March 20, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

U těchto dotazů musíte vždy napsat, jakou aplikaci používáte (web, android, apple, windows phone). U webové aplikace také, jaký systém a jaký prohlížeč. Třeba vám někdo potom poradí.

Konkrétně pro webovou aplikaci Duolinga doporučuji Chrome, osobně jedině s ním jsem neměl žádný problém, s žádnou funkcionalitou.

Je ale pravda, že nezapočítání XP, případně nespravedlivá ztráta denní řady se poslední dobou stává, i u webové aplikace. Lze ji získat zpět zakoupením placené verze. Nemůžeme úplně vyloučit, že to spolu nesouvisí. Lepší je to neřešit a prostě se učit, Duolingo je skvělý nástroj.


https://www.duolingo.com/profile/Olson12939

Pardon. Jedná se samozřejmě o mobilní aplikaci. Webovou používám zřídka. Podobná potíž se mi ukázala se sběrem korunek. Několikrát jsem se díval a chyběla mi jedna. Splnil jsem ji asi třikrát a pořád jedna chyběla. Dnes tam už raději není žádná výzva ke splnění.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Fajn, v pohodě. Kdyžtak ještě napište, jakou (android, apple, windows phone). Třeba někdo bude vědět.

Obecně ale je synchronizace u mobilních aplikací problematická, zejména při připojení přes mobilní data - to není stabilní připojení. Nevyhovuje-li vám webová aplikace na mobilu, musíte s podobným chováním počítat.

Případně zkuste připojení přes WiFi, máte-li třeba doma kvalitní a stabilní. Zlepší-li se to, je to tím. Dále je třeba mít aktuální verzi aplikace, případně můžete zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat. Víc asi udělat nemůžete. (Mluvím obecně, osobně po krátkém experimentu tyhle mobilní aplikace nepoužívám).

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.