1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Zmiana godzin doby

https://www.duolingo.com/profile/TomaszMaci20

Zmiana godzin doby

Często ćwiczę przed snem około północy. Czasem przed a czasem po i tracę przez to ciągłość ćwiczeń tzn ilość dni po kolei. Chciałbym móc ustalić od której do której godziny będzie moja doba. Dla mnie tą granicą była by godzina 4 rano.

March 29, 2019

5 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Radek-Leszek

Przepraszam, że dopytuję, ale trochę mnie zaskakujesz. Mówisz, że ćwiczysz, a masz 0 punktów (wg stanu na 22 kwietnia 2019 roku), czyli w 3 tygodnie po napisaniu przez Ciebie pytania...

Doba zaczyna się od godz. 0: 00 czyli od północy. Nie możesz stracić ciągłości dni. Chyba ze czegoś nie rozumiem.

Dodatkowo możesz swoją obawę o potencjalną utratę ciągłości w prosty sposób "zlikwidować" płacąc lingotem za tzw. zamrożenie czasu.

Jeżeli nie masz lingotów to każdy Ci chętnie je podaruje.


https://www.duolingo.com/profile/HOPdowody

Szanowni koledzy, doba zaczyna się o 00:00 kończy o 23:59:59.

Mamy wszyscy prawie 24h by zdobyć najmniej 15pkt. (najmniejszy limit) = jedno zadanie. Każdemu może się noga podwinąć i przeoczyć lub zwyczajnie zapomnieć mamy Lingoty by kupić ochronę dni z rzędu ;)

Musimy być skrupulatni ;) Powodzenia Wam


https://www.duolingo.com/profile/rekin123p

teraz najmniejszym limitem jest 5pkt


https://www.duolingo.com/profile/TomaszMaci17

Moje właściwe konto ma trochę punktów. Po prostu często kładę się już po północy i wtedy sobie ćwiczę. Niestety Nawet w czasie lekcji jak zmienia się doba i nie zdążę skończyć to nie zalicza mi ciągłości.


https://www.duolingo.com/profile/Radek-Leszek

Tomasz, niestety, nie rozumiem dlaczego u Ciebie tak się dzieje. Wykonywałem ćwiczenia zarówno przed północą i jak i po północy i nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło, tzn. nie straciłem ciągłości dni, bo o tym mówimy. Korzystam z Duolingo posługując się przeglądarką internetową w komputerze, a nie smartfonem, ale to chyba nie ma znaczenia.

Czytałem nawet komentarz "weterana" na Duolingo, który specjalnie nie idzie spać do północy, by w kilka minut później zaliczyć swoją dzienną normę w obawie, że następnego dnia może nie mieć możliwości nauki.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.