1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Problem z klubami

https://www.duolingo.com/profile/OLEJANDRO.PL

Problem z klubami

Witam was serdecznie i zwracam się z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Nie dość że nie mogę dodać znajomego bo go nie znajduje to jeszcze czytam tu o klubach, których u mnie w aplikacji najzwyczajniej nie ma, nigdzie. O co z tym może chodzić? Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

April 3, 2019

9 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

kluby są dostępne w aplikacji duolingo na telefonie i na tablecie, to taka wirtualna sala spotkań, do której można się zapisać lub samemu założyć do każdego uczonego języka.

W takim klubie pisze się w tym uczonym języku. Za dobre odpowiedzi można dostać po 2 punkty :) ale przede wszystkim można popisać w tym nowo uczonym języku :)


https://www.duolingo.com/profile/znafca

niestety u mnie jest biały ekran


https://www.duolingo.com/profile/RobertM2063JD

Bo coś sknoliła ostatnia aktualizacja...


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

parę minut temu dostałam nową szatę graficzną na wszystkie języki, gdzie charakterystyczne są teraz prostokątne flagi, a wcześniej były okrągłe ... tydzień temu u syna była ta sama zmiana, a teraz u mnie ... więc informatycy w duolingo pewnie ciągle coś zmieniają ... stąd pewnie zmiany, które widzimy i widoczne przez nas już niedociągnięcia w wersjach na telefonach i tabletach ... ale też może być przeciążenie na serwerach itp.


https://www.duolingo.com/profile/Radek-Leszek

Także mam już nową szatę graficzną. Kto to wymyślił? Bez gustu i poczucia smaku estetycznego! Jednak dla niektórych plusem może być wytłuszczona, wyraźniejsza czcionka.


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

sama zajmuję się grafiką ... tłuste literki ... a fuj... poza tym kolory zbyt intensywne, na plus czytelniejsza czcionka np. przy pisaniu komentarzy ... za to w japońskim ... hmmm... muszę się przyzwyczaić ... inna czcionka + inny wygląd = dużo moich błędów ;)

ale może z czasem to też dopracują :)


https://www.duolingo.com/profile/Hildegarda380649

Musze przyznac ,ze nowa grafika jest lepsza anizeli poprzednia. Te grube literki sa czytelne ale nie znam sie na grafice. Poniewaz napisals Beato kiedys , ze to jest program darmowy i nalezy docenic zaangazownie osob ,ktore to robia.I dzieki za to.


https://www.duolingo.com/profile/OLEJANDRO.PL

Tylko ze u mnie nie ma nawet takiej opcji, żaden biały ekran nic, na telefonie nie ma żadnych klubów.


https://www.duolingo.com/profile/znafca

na dole ekranu Duolingo w telefonie kliknij w tarczę - musi być !

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.