https://www.duolingo.com/profile/JacekA.iv

konto dziecka vs. życia

Witam,

Obie moje córki korzystają z Duo, obie mają darmowe konta.

Jedna córka nie ma punktów życia, jak to mówi może robić błędy i iść do przodu. Młodsza córka niestety, ma już limit punktów życia i tu pojawia się często problem bo bidulka się nie wyrabia i zaczyna irytować jak nie zalicza jej DUO dnia nauki - użytkownik to 9-latek.

Pytanie: jak zrobić aby młodsza córka także nie miała punktów życia, ale aby nie kupować PLUSa??

Dziękuję,

April 9, 2019

4 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

wiem co to jest, wciągnełam mamę na duo, ale ona ma niestety Iphonea, a na nich niestety są już punkty życia. jest mega trudne i ogólnie nieprzyjemne. na moim telefonie (samsung galasy s7) w cale nie ma czegoś takiego

pozdrawiam kielbaska

May 3, 2019

https://www.duolingo.com/profile/lemerant1

Poleciłbym korzystanie z Duolingo na komputerze, właśnie ze względu na brak tak zwanych serduszek. Jeśli córka decyduje się jednak na użytkowanie na telefonie, jedynym rozwiązaniem pozostaje jednorazowe kupno plusa, lub kupowanie "Health Shields" w sklepie aplikacji, które uniemożliwiają stratę żyć (serduszek) na bodajże 30 minut.

April 9, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Witaj, też mam syna w wieku 9 lat i ma założone Duolingo, jednak pierwszy raz słyszę o takiej wersji Douolingo o jakiej Ty piszesz. ... Punkty życia i serduszka są nam zupełnie obce i czytając Twoją wiadomość, bardzo mnie to zaciekawiło. Moim dzieciom założyłam zwykłe konta na Duolingo. Minusem jest to, że nasz 9-latek został pozbawiony dostępów do "klubów" - które są u nas na tablecie i telefonie oraz pisania i czytania na forum, a szkoda bo nawet nie ma z kim z "zewnątrz" poćwiczyć pisania w innym języku. Założyłam też szkółkę (duolingo dla szkół) dla trójki moich dzieci, które są w zbliżonym wieku - szkółka dla języka angielskiego po polsku, francuskiego po angielsku i japońskiego po angielsku. ...

Ale o serduszkach nie słyszałam ... My mieszkamy w Polsce, może to jakaś wersja z innego kraju, w którym Wy mieszkacie?

Będę bardzo wdzięczna jeśli napiszesz więcej.

April 9, 2019

https://www.duolingo.com/profile/JacekA.iv

Mieszkamy w PL :) Starsza córka nie ma serduszek (życia). Wszyscy używamy DUO na telefonach. Co ciekawe u starszej córki na dolnej belce menu w aplikacji druga ikona to taka hantelka od ćwiczeń. Ani ja ani żona czy też młodsza córka tego nie mamy. Może to jest wskazówka do różnicy w aplikacji.

Każdy z Nas ma aplikacje pod iOS. Więc każdy z nas działa w tym samym środowisku. Myślałem, że to będzie prostsze do rozwiązania :)

April 10, 2019

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.