1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Denní limit splněn, ale přeru…

https://www.duolingo.com/profile/Katerina981224

Denní limit splněn, ale přerušena řada

Dobrý den, na Duolingo trénuji Aj každý den od ledna 2016 (začala jsem, když mi umíral milovaný pes Falco a pokračovala po jeho smrti, abych překonala těžké období po jeho ztrátě), občas jsem si za lingoty koupila den, někdy i druhý. Teď trénuji, abych se na cestách domluvila. Posledního března jsem měla nepřerušenou řadu cca 250 dnů, denní limit jsem splnila a ráno jsem byla na nule. Včera jsem limit devátého dne taky splnila (vidím na grafu) a dnes jsem zase na nule. Něco se pokazilo? Děkuji za odpověď. Kateřina

April 10, 2019

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1912

Možných příčin je několik.

  • 9.4. jste procvičovala, kdy máte za jedno cvičení na čas 19XP a denní cíl nastaven na 20XP. Proto jste přišla o denní řadu.
  • Ke 31. březnu už vám bohužel nic konkrétního nemůžu říci. Všiml jsem si, že procvičujete zhruba půl hodiny před půlnocí (někdy i po půlnoci) a záleží jestli jste v tom březnu nepřekročila půlnoc. Synchronizace se servery může také trvat určitou dobu.
  • Na mobilním zařízení (nejčastěji při cvičení přes aplikaci) se může stát, že data nejsou nahrány na servery Duolinga a nepřipočtou se vám XP, nebo se mohou připočíst později. Doporučuji vždy (např. po hodině) překontrolovat. Důvodem nezapočítání procvičování může být také krátkodobý výpadek nebo nekvalita signálu sítě na straně klienta (wifi, data).
  • Duolingo umožňuje tzv "streak repair" kdy vám může vrátit ztracené dny. Podmínky najdete tady: https://support.duolingo.com/hc/en-us/articles/115004087426-What-is-a-Streak-Repair-
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.